Piersicute de iulie august (28)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

ile, am vrut sa il plimbam cu masina, dar am ezitat din 2 motive:
- cum ziceai si tu, fiind racit ne gandeam ca poate nu e o idee buna sa il scoatem din casa, fie si numai pana la masina
- daca l-am fi imbracat in cosmonaut, la intoarcerea acasa cu siguranta s-ar fi trezit cand l-am fi scos din el; daca l-am fi invelit doar cu o paturica, ar fi fost prea subtire probabil

in casa l-am plimbat si in carut (pe mac laren triumph il tinem in casa), dar fara efect

pt azi am o alta dilema: vreau sa le fac baie - sunt neimbaiati de cateva zile bune si spalatul asta partial cred ca merge pana la un punct doar; dr a zis ca e ok sa le fac baie, doar sa nu ii spal pe cap. intrebarea mea este: aerosolii de seara sa ii fac dupa baie sau inainte?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Au plecat coletele
Clay pup

Balanta da da da fa-le un dus rapid si eu zic dupa sa le faci aerosoli, adica eu asa as face

Ina mie mi-e lene sa comand pe net, pup
Urmai la strigare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

Yellow! Sunt aici,.va citesc :) doar k ma mobilizez mai greu sa scriu de pe tel...iar laptopul e nedeschis de saptamani...plus k de pe tel mi-e mai greu sa ma intorc prin mesaje k sa vad ce am de raspuns...si uit pana scriu :(
Noi tocmai, ce am papat prima carnitza :) cu doleac a foat extra yummy...ma rog, i-am.dat f putina carne k deh, era prima dt.
Carmen - fellici pt bona! Nu fi supi k a fost asa o intalneala ad-hoc, ne-am hot pe moment. Dar promitem k dt viitoare me organizam din timp.
Balanta - sanatatre piticilor! Sa scape mai rpd.de boala. Voi cum sunteti, ati scapat de virus?
Zizou - sanatate si voua!
Ile - felicitari pt achizitii! F dulce V cu vorbele lui de duh :)
Fleur - mega dulce Eric cum doarme el k un ingerash :)
Valy - ai grija de pitik!
Ali - felici pt MAma!
Ma duc la tzitzileala, revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

ILE, ei vezi ca am aparut...

ideea e ca am o stare nasoala si de la vremea asta inchisa, si de la oboseala si de la faptul ca a incurcat cumnata niste haine in pachet si am primit unele si de fete... ea cica sa i le dau prin casa, dar eu nu suport sa mi imbrac baietii asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

Yellow! Sunt aici,.va citesc :) doar k ma mobilizez mai greu sa scriu de pe tel...iar laptopul e nedeschis de saptamani...plus k de pe tel mi-e mai greu sa ma intorc prin mesaje k sa vad ce am de raspuns...si uit pana scriu :(
Noi tocmai, ce am papat prima carnitza :) cu doleac a foat extra yummy...ma rog, i-am.dat f putina carne k deh, era prima dt.
Carmen - fellici pt bona! Nu fi supi k a fost asa o intalneala ad-hoc, ne-am hot pe moment. Dar promitem k dt viitoare me organizam din timp.
Balanta - sanatatre piticilor! Sa scape mai rpd.de boala. Voi cum sunteti, ati scapat de virus?
Zizou - sanatate si voua!
Ile - felicitari pt achizitii! F dulce V cu vorbele lui de duh :)
Fleur - mega dulce Eric cum doarme el k un ingerash :)
Valy - ai grija de pitik!
Ali - felici pt MAma!
Ma duc la tzitzileala, revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

revin de pe "tampa": pot sa-i ridic spatarul de tot la carut?
adik sa stea cum sta in ala de masa?

nu ne explicam cum a cazut,ca ea mototoala cum e nu a facut niciodata mai mult de o rostogolire...dar de...ceasul rau.

am studiat-o :nu cucui...n-a plns mult,a dormit bine ,nu voma...dar sperietura: mi s-au inmuiat picioarele si mi-au dat lacrimile instant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

balanta-sanatate la toti.sa va faceti repede bine.

azi nu a vrut deloc piure,am incercat si diluat in biberon-teapa mare.si am murdarit toata bucataria.
cred ca nu-i place carnea.ii pun 30 grame. sa-i pun mai putin???
de unde si-o lua proteine,nu stiu.

ms inaf-pt rasp.

pe langa dovleac si carne-ai mai pus ceva??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Gata satisfacuta pe ziua de azi.i am distrat pe amandoi(cu toate ca Denis e tot marait).ne am jucat mata ascunsa...cu Denis in brate,scoala facuta din sosete... :D ...mata prinsa ...or fi zis vecinii ca vine vreun cutremur cand saream EU va Dati seama )))))
Doar ca nu am facut nimic altceva...nici curat nici mancare...
Balanta si eu le mai fac baita cand sunt raciti dar nu pe cap.cu aerosolii nu ma pricep.nici nu stiu bine ce sunt aia(dar banuiesc) ca nu le am facut niciodata
Va multumesc la toate in numele Lui Denis...ptr felicitari.inca nu are o destinatie precisa dar important e ca zice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Valy EU I l am ridicat de mult spatarul ca altfel nu Sta decat cand adoarme...eiiii suntem Mari de acum.vrem sa studiem si noi ce se intampla in jurul nostru.
Ile felicitari ptr achizitii.mersi de sfat...ce tare e v.te miri ce idei le mai vin.si rafi mai scoate cate Una dinasta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ina ti le cumpar eu, hai sa vb la tel sa imi spui despre ce e vb pup

Mergi la inceput