Ghiocei martie-aprilie2009 *458*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Floric, sa mor io daca am inteles ce ai zis


Nu ai pierdut nimic interesant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Eu discut. Nu in timpul... atunci e cu intuitia si indicatii scurte si la obiect. Dar da, in momente de liniste si de numai noi doi, obisnuiam sa discutam.

Floric, nu comenta nimeni daca nu dadeai nici un raspuns la ultima intrebare, dar cand ne-ai facut pe toate anormale pt ca ne place (si) oralul, si ne-ai cam dat peste degete ca de ce discutam de-astea... Na, ina cred ca a zis cel mai bine: cum noi "iti dam voie" sa nu participi la discutii care simti ca iti depasesc limita pudorii, da-ne si tu voie sa o mai luam pe aratura din cand in cand. Fara suparari, de nici o parte.




http://pisigri.blogspot.com/

Mama Ilincai (5.03.2009) si a Ecaterinei (15.12.2012)


V-am facut...nu v-am facut anormale, chiar nu imi amintesc insa ce imi amintesc e ca am zis despre mine ca "prefer normal. Ca is normala". De aci ai dedus oare ca v-am facut anormale?
Eu nu imi amintesc sa fi spus ca sunteti anormale. Imi cer iertare daca am spus asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Combinat cu comentariul care a urmat, acest raspuns implica, cumva, ideea ca oral e anormal. Nu stiu, eu am perceput nasol bucata aia de mesaj, ca un fel de tragere de urechi superioara. Poate daca spuneai mai pe larg ce aveai de spus, lucrurile erau mai clare. Ca si in cazul remarcii de dimineata.

Am fol si cu striatii si cu puncte. Personal nu am gasit hazul.
Acum folosim abstinenta :))), dar pe Cati in perioada de prezervativ am facut-o. Intentionam sa pun sterilet de cupru, dar mai studiez.
Cand nu am chef, ma culc :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hai sa-mi fac si eu tema rapid intre douazeci de rapoarte

1.folositi prezervative cu striati?
nu folosim prezerbative
2.ce metode contraceptive folositi? ce se mai poarta? ce e mai sanatos?
mi-am montat sterilet
3.ce scuze inventati cand nu aveti chef de sex? ma rog, daca e cazul
ii spun ca nu am chef
4. daca vorbesc cu partenerul despre ce si cum imi place
mai discutam cand povestim depsre noi :))) dar nu cu detalii tehnice explicite si nu in timpul actiunii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Asa ma enerveaza!!! Ieri am avut o discutie cu barbatu-meu pe tema "nici un week-end fara sa-mi vad socrii", dupa care i-a sunat si le-a zis ca nu venim ca eu sunt bolnava, copiii sunt bolnavi...Cine credeti ca vine azi la noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Nu mai umblu.


Dar ce detalii dai, opreste-te!
Hai sa bem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

1.folositi prezervative cu striati?
nu folosim prezerbative ca poate raman insarcinata
2.ce metode contraceptive folositi? ce se mai poarta? ce e mai sanatos?
raspunsul e in prima intrebare!
3.ce scuze inventati cand nu aveti chef de sex? ma rog, daca e cazul
nu e cazul,io sunt aia care vrea tot timpul
4. daca vorbesc cu partenerul despre ce si cum imi place
aici e cam ... pe sugerat, nu prea discutam; dar cand am facut terapie de cuplu am fost placut surprinsa sa constat ca al meu pirli e atat de inventiv! si acum nu am cine stie ce de sugerat





Mami lui Alexandra (03.03.09)



[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Ancule

Bun gasit, tuturor!Ghiocei pentru toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Buna fetelor!

Demult n-am mai intrat Asta pentru ca mereu am fost pe drumuri, si acum va scriu din hotel din orasul Rehau (mai la nord de Nürnberg). Majoriatea in interes de servici, dar nici in week-end nu prea stam pe-acasa

Am fost la castelul Neuschwanstein http://www.neuschwanstein.de/index.htm , am fost la Carnaval (Magdyi a povestit deja), am fost la Salzburg in Austria, foarte pitoresc orasul, am urcat si sus pe un munte de unde se vede tot orasul cu multele lui biserici, mi-a propus s-o duc si pe maica-mea cand ne viziteaza de Pastele Catolic.

Dar mai si alergam la fiecare 2 saptamani la Frankfurt, caci trebuie sa ne mutam din cauza serviciului meu. Stiu ca 800 Km pe zi sunt floare la ureche pe autostrazile germane fara limita de viteza, dar e obositor oricum...

In rest, noi sintem bine. Am citit cu uimire cate face Ian, bravo!!! Kea, felicitari si tie ca ai timp sa te ocupi Novus, sper ca Pisi e mai bine cu stomacul si ca Adei i-ai trecutu mucii

Mada, felicitari!!! Sa-ti traiasca flacaul! Adelei ii sta foarte bine in rolul de sora mai mare

Noi nu folosim prezervativ, SO foarte rar, nu la cerere, de discutat nu prea, ne dam seama in timp ce... cum e mai bine.

Nu mai stiu ce vroiam sa zic.... Cred ca vroiam sa trec sa va salut



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Ela, dar ce plimbareti sunteti! Cum reusiti?

Eu, desi m-am spalat pe dinti, am gura punga. Dupa ce l-am culcat pe baby, am vazut pe hol un pahar cu ceva colorat si pe barbatu-meu in bucatarie facand laptele pt keut. M-am gandit ca si-a pus un pahar de vin de la tata si l-a lasat pe hol sa se incalzeasca putin. Am luat o gura zdravana. Nu era vin, era apa de la acuarele. Pictase keutu cu taica-sau.

Mergi la inceput