FIV cu ovocite donate Cap 41

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetelor va multumesc din suflet

amalia tsakoniati
22+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Amalia FELICITARI!sa fie sanatoase si ele si mamica lor.Fetelor va pupicesc pe toate si pe cea nou venita o luptatoare si ii urez noroc si multa incredere!

O LUPTATOARE deja imi placi pentru ca lupti incontinuare si iti doresc sa ai parte de un copilas-doi ca sa iti lumineze viata si sa uiti de tot ce ai indurat pana acum,la toate fetele le doresc sa ajunga sa isi stranga copilasii la piept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Multumesc alinuta!
Felicitari, amaliaro!
Trebuie sa speram si sa luptam pana la capat!
Sunt putin in dilema, referitor la clinica pe care as dori sa o aleg. Oscilez intre Unica si Reprofit din Cehia. In Ungaria imi este mai greu sa ajung.
Voi dupa ce criterii ati ales clinica unde ati facut, sau veti face FIV-ul?
Am vazut ca cele mai multe dintre voi ati ales clinica Reprofit. Ca idee as fi tentata, dar mi se pare timpul de asteptare prea lung si stiu ca in situatia mea rabdarea trebuie sa fie de fier, dar ma gandesc ca am analize recente si am o siguranta materiala acum, nu stiu ce o sa fie peste 6 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

matusicoooo felicitari!!! sa fie sanatoase, sa vina pe lume la termen si sa va lumineze sufletele! Noi avem 2 finute si tare mult ne place sa mergem la cumparaturi pentru ele. Hainele pentru fetite sunt de-a dreptul superbe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ari esti tare harnicuta azi.

O_luptatoare bine ai venit.La Reprofit lista de asteptare este acum de 3-4 luni,deci nu mai este valabil ceea ce scrie pe prima pagina.Eu le-am trimis primul mail la sfr.lui ianuarie si m-au programat pe 2 mai pentru punctie.Bafta multa,sa faci alegerea potrivita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Buna seara, fete dragi! (desi este ora de "noapte buna")
Mi-a fost dor de voi, nu v-am uitat, dar am pe cineva drag care imi umple tot timpul si sufletul
Intru rar pe aici si ma bucur sa vad vesti bune:
Amalia pupam cu drag printesele din burtica. Ma bucur pentru tine, iti doresc sarcina usoara si bebite sanatoase.
Wish felicitari pentru inimioare, sa ai sarcina usoara si bebei sanatosi.
Miracol iti tinem toti pumnishorii, sa fie cu noroc

Ma alatur si eu urarilor voastre de bine catre mami_vreau si baietelul ei. Sfaturile si informatiile date de ea m-au ajutat sa-mi indeplinesc visul. Multumesc

Sunt aici multe fete dragi pe care vreau sa le pup: Brigit, Looana, Apalina, Alina, Irilac, Bioana, Smaick, Bichi, Tusferi, Noi2, Sandy, Sper ....si inca mai sunt fete pe care le pup la pachet (aristica, lara, qiao, many )

Pentru mamele de gemenashi: tot respectul meu Este greu cu un singur bebe dar cu doi mi-e greu sa-mi imaginez cum va descurcati.
Eu am un bebe minunat: este sanatos, este cumintel, dar el nu sta fara mine si eu nu stau fara el, asa ca nu prea am timp de altceva, si primesc in schimb 1000 de zambete pe zi.
Va doresc din suflet sa traiti fericirea asta. O meritati fiecare in parte ca rasplata pentru eforturile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Cocolino pe amandoi sa fiti sanatosi si fericiti o meritati

amalia tsakoniati
22+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Am citit de la primul capitol povestile voastre. Am ajuns abia la al 6-lea!
Parca as citi un roman, un bestseller chiar, al unor femei care merita tot respectul meu.
In primul rand mami_vreau, iti multumesc pt. informatiile date si ii urez la multi ani baietelului tau! Frumos cadou ai primit de 8 martie
Daca dureaza doar 3-4 luni la Reprofit, atunci acolo vreau si eu!
Mai am de scris 7 mesaje sa intru si eu in ritm normal
Pupici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Multumesc frumos pt. primire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Intentionez sa planific totul dupa Paste cand ma voi intoarce din tara.

Mergi la inceput