Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (21)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea_Deeutza spune:

Neataaa!

La multi ani Albinutule! Viata lunga sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Albinuta la muti ani!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

La multi ani, frumosi si sanatosi, Albinutz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

LA MULTI ANI,FERICITI,ALBINUTZO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyan spune:

La multi ani,Albinutza,pt tine si pt bb,sa fiti sanatosi!
La multi ani, Tzuky!
Ylari,ce mai faceti,pe unde ati ajuns cu mincarea?
Elena,parca ti am zis,mie dr de aici mi a zis ca ei asteapta pina la un an cu operatia la ochi. La al tau e la fel dintotdeauna,nu s a mai diminuat secretia?
Wow,Ely,esti pe primele 2 locuri! Felicitari! Ce ai cistigat? Tot in greva e M ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinuta83 spune:

Buna seara!! Multumesc din suflet pentru urari!! Am avut tel defect si de ziua mea sotul mi-a facut cadou unul " la moda" si cei de la vodafone mi l-au inlocuit pe celalalt cu unul nou :)))
Despre noi acum: trebuia sa plecam la munte in we, insa pici a facut febra vineri si pt ca nu scadea deloc am mers la urgenta cu el. Desi i-au pus supozitor cu novocalmin, a crescut de la 39.2 la 39.3.
Am stat pana la 4 dim sa -i faca impachetari si am plecat cu 38.8 de acolo. Am petrecut ziua mea si a lui( a implinit 9 luni mititelul) cu el in brate, cu tel pe silent si cu antitermice. Nu va spun ca nu suporta nurofen, tantum sau panadol. Azi a stat sub 38, dar au aparut bubite pe fata si piept.
Maine mergem la pwdiatru sa vedem daca o fi roseola sau alergie.

Memorabile amintiri, ce sa mai zic! Important e sa se faca el bine repede ca de sarbatorit om avea timp! Revin maine cu vesti!

Pupici si multumesc inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyan spune:

Albinutza,sanatate multa la bb!
La mine miroase asa frumos in casa,a dovleac copt Am pus sa i fierb 2 morcovi si nu am fost pe faza cind s a terminat apa,desi focul era mic.Va imaginati ce s a intimplat! Unele fete se vaitau pe aici cind erau gravide ca au probl.cu neuronii. La mine se pare ca e invers,m am prostit acum,sper ca nu e ireversibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Saliu. Noi abia ne-am intors pe-acasa, am fost la zapada we asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Albinutz drag, la multi ani! Sa ai parte de un an minunat, sa fii sanatoasa si rasfatata de viata! Sanatate multa bebicului!
La multi ani, Tzucky! Sa iti fie bine in orice moment al vietii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza mamici de pui mici!
La multi ani Tzuky!
Albinutz imi pare tare rau ca nu ati sarbatorit frumos ambele aniversari. Sanatate multa si repede!
Gyan eu tot aman spre an interventia. Secretii sunt cand mai multe cand mai putine, depinde de cat de mult stam pe afara la frig.
Aaaa cat espre neuroni, ai mei tot nu si-au revenit, mi-am pierdut speranta...
Fetelor la noi e jale, am fost cu E la recoltat sange, desi l-au ciuruit tot, nu a curs niimic, asa ca lunea viitoare mergem iar. M-a instruit sa-l dau cu o crema pt dureri inainte cu o ora si sa-l hidratez bine, asa ca sapt aceasta trebuie sa-l invat sa bea altceva in afara de tzatzi.
fug sa prepar papica puiului.



Mergi la inceput