Juniori de Iulie - August * 2004 * (110)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

asa mi-a transmis copilul :)..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:



Atata am de zis. Cand mergi sa ii spui ca tu ca mama il lasi d`aia ca tu vrei


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Raport scurt: tableta predata din proprie intiativa...cu tot cu incarcator. I-am spus ca daca imi spunea ca vrea sa ia tableta la after-school i-o impachetam eu frumos, dar asa, pentru minciuna, vom schimba putin regulile in casa...asta inseamna dictatura o perioada...
In concluzie, azi boceste la telefon ca il doare un picior, sa ma duc acasa la timp(eu am o sedinta de conducere, nu mi-am facut curaj sa ma urc la volan inca si nu are cine sa ma secondeze in dreapta...).

Kim, ne luam de o mana cu invatatoarele!

Vreau si eu primavara, soare, stat in curte, vacanta...
Mai nou trebuie sa fim la scoala la 07.35 si plecam la 07.10 din casa...

Va pup, daca sunteti prin Iasi, stati in casa, eu voi fi la volan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Robi, sa ne uitam la stiri diseara ??
Kimmy, tre neaparat sa stai de vorba cu invatatoarea, poate ca a inteles Luca ceva gresit (desi nu cred).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Va doresc o zi linistita, cu sanatate si soare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza....vrem si noi soare,eu una m-am saturat de vremea asta,parca suntem la Londra,frate
Robi ai ajuns cu bine aseara?
Kim cum adik sa-l duca la directoare daca nu-i tuns?!?.....exista vreun regulament de ordine interioara care prevede asa ceva?...si daca da,l-ati semnat?...ca daca nu exista eu zic sa stai linistita....eu nu am comentat rezultatul lui Luka pentru ca ai zis din start ca a fost vina taca nu s-a incadrat in timp...no dupa fiecare concurs tragem niste concluzii....daca a gresit din neatentie, nestiinta sau dezinformare cum a fost la voi cu timpul...si tragem si niste invataminte....la evaluarea la romana am fost oarecum in ceatza pentru ca venind acasa si uitandu-ne pe subiecte ea facuse tot...asa ca depunctarea am pus-o pe seama scrisului urat sau chiar a unor greseli de ortografie...din cauza vitezei
Asta cu vacanta ma omoara si pe mine,in primul rand cand are cupilu vacanta,io n-am....noi avem in mai o saptamana dupa pasti dar pentru asta trebuie sa recuperam asa ca toata luna martie trebuie sa mergem si sambata la servici
Hai sa avem o zi faina si sanatate maxima tuturor bolnaviorilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
aici e frumusel si miroase putin a primavara, ceeace va doresc si voua.
n-am dormit in schimb, migrena am avut, plozii au tusit... numa' bine de o noua zi de lucru :)))
sper sa avem o zi mai buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aici e soare da` un friggg :(
Rox, sanatati la voi
Bine ca maine e vineri ...


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Incepem cu meteo: aici nu-i soare, da'i cald!
Sincer, la Londra nu cred ca e asa urat!

Roberta, pai cred ca o sa-l doara piciorul cateva zile Succes la implementat ce v-ati propus!
(mie nu-mi prea iese, ramane decat amintirea tipetelor mele )

Olivia, mie mi se pare aiurea, sa-ti recomande doamna un coafor!
Problema cu ce spun le spun mamicilor doamnele invatatoare este ca daca nu se executa mamicile au copilasii de suferit...

O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neatza!

Are dreptate Ioana, este o vreme taaare cah. Si eu vreau sa vina primavara, sa nu mai vad doar gri si maro in jur.

Stefi a luat 88 de puncte la evaluare, a luat si un S la mate si vreo doi de B, am vorbit cu dna, se pare ca are o pasa mai proasta, s-ar putea sa fie si de la oboseala, e si ceva mai retrasa in ultima vreme, trebuie sa stau un pic de vorba cu ea. Sper din tot sufletul sa nu fie semne de pubertate

Kim, of, aveti o dna! Sper sa se rezolve.
Daria, cum mai e Gulia?
Rox, sper sa treaca migrana repede! Copii doar tusesc sau si ceva febra?
Alice, ce mai face Andrei? Nu prea povestesti nazbatii

Mergi la inceput