FIV in Ungaria 173

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
Sunt un pic panicata, plec in aproape 2 saptamani la Szeged si nu am cazare. Pentru fetele care au stat in Szeged, cine ma ajuta si pe mine cu o informatie despre locul unde au stat. Am vorbit cu Gyongy, dar parca as mai cauta si altceva....Please...HELP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

nikkid multumesc

imi , daniella asteptam vesti bune....

umbra ma gandesc la tine , curaj

floryma,

eni cum te simti au inceput greturile




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna fetelor.
Multumesc mult ptr gandurile bune...nu am ajuns sa citesc decat asa...pe sarite...sper ca sunteti toate OK.
La mine la lucru e nebunie de zile mari, trebuie sa las totul aranjat ptr 2 saptamani,si parca toate se aduna acum...pe ultima suta de metri
DEocamdata nu am ce sa va povestesc...am la activ deja 7 injectii...8 cu cea de azi...totul merge bine.Sunt in ziua 2 de CM...luni dimineata la ora 9 voi fi la Budapesta si voi ramane acolo daca totul merge bine.
Fie ce o fi...speram la bine...dar vom vedea.
Va pup si aveti grija de voi!

PS.fetele care cauta cazare...va recomand prieteneste sa evitati Mosoly Apartman...arata bine , e aproape de clinica...dar proprietara e o fiinta greu de descris...Eu am stat ultimele zile la Szivarvany panzio si va recomand cu toata inima...nu o sa regretati!

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

Imi Doamnme ajuta!iti tin pumnii stransi!

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

imi drum bun si multa bafta

velvet





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

20 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

olimp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Olimp..ma simt bine,greturi putine..e ok asa,azi am fost la eco...avem 11saptamani +1zi,deocamdata avem doar valoarea ecografica pentru ca pe cea cronologica nu o stim,mie nu-mi venise zana dupa chiuretaj...asa ca nu stim prima zi a ultimei menstruatii,pentru ca nu a existat,dar e bine si asa,sanatosi sa fim




11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Se vede ca-si face datoria clexane-ul acum data probabila a nasterii este 11 septembrie
vape toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

- eu sunt deja in ziua 12 de CM si sunt la szeged imi incerc norocul mai departe sper din suflet sa fie puternici si sa reziste la decongelare am 5 embrioni congelati.Va doresc tuturor sa reusiti in demersurile voastre de a avea un copilas va pup pe toate si mult mult succes...apropo de cazare eu sunt cazata la ghionghi la ea am fost si acum 4 ani cind am facut fivul anterior eu ma simt super bine aici o sa gasiti aproape de toate plus ca mai poti vb cu alte fete ca e greu sa stai 3 sapt si sa nu vb cu nimenea numai ca nu stiu daca o sa fie liber caci aproape tot timpul e ocupat. Maxia Iuliana Ona va pup si nu va dati batute o sa fie bn pina la urma.MIHA noi suntem niste norocoase si ma gindesc la asta in fiecare zi mai ales de cind sunt aici dar ............nu ne vom da nici noi batute nu ????????!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico75 spune:

Buna dimineata si tuturor!
Multa bafta celor care sunt deja in focuri sau pe aproape, felicitari celor care deja au reusit ! Nu va enumar pentru ca nu as vrea sa uit pe cineva, dar pentru toate numai ginduri bune din partea mea!
Ioana12345, nu ai de ce sa fii panicata. Si cind vei ajunge la clinica celelalte paciente iti vor spune multe locuri de cazare.Nu are rost sa rezervi ceva inainte de a vedea conditiile ( vei sta totusi 2-3 saptamini acolo). Data trecuta eu am rezervat 2 nopti la Novotel ( 53 euro), ca sa fim siguri ca avem unde sta cind ajungem la Szeged. Cind am ajuns la clinica si am spus ca avem nevoie de cazare ceilalti romani ne-au sarit in ajutor, fiecare spunind unde este cazat si ce conditii sunt. Noi am stat la Bl Luxus Apartmanhaz si a fost foarte bine .Camerele sunt de diferite categorii, mai mari, mai mici, cu sau fara bucatarie, pretul intre 30-40 euro( trebuie sa negociezi). Este aproape de clinica si proprietarii sunt ok, nu ne-au deranjat in nici un fel. Eu voi ajunge inaintea ta si daca-ti va fi de ajutor, iti voi da atunci informatii " calde".
O zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput