Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *9*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Multumim Raluca050

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Lena, doar 10 kg are maia? Cateri are 9.900 si tot 80 cm dar e mega silfida.:d

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Oana: Atunci ce parere ai de Dani cu 10.7kg si 86-87 cm? E un suplu sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Oana, cam asa... acum am masurat 80 cm si de obicei in jur de 10, 10,1.. 10,2... depinde cu ce e imbracata.... am impresia k nu prea a luat de la ultima cantarire 15 luni (si atunci luase sub limita..)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Miaela, nush cum arata un copil mai silfid decat al meu:D

Lena, maia e mult mai dudunica decat cateri. eu ii dadeam 11.500kg lejer :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Oana: Degetele de adult, subtiri. Falcute nu. Cutite de grasime nu. Copanele nu. Burtica nu. Astept sa se mai intremeze nitel sa aiba macar degetele de copil si falcute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata !

Las cafele,ceai fierbinte,paracetamol, ciocolata calda,si ce mai vreti voi !

Pe mine m-a lovit o gripa de abea imi tin capul drept !


Andreea_t si noi va iubim,dar asa scurta ? Nu zici si tu o vorba? Ce mai faceti,cum o mai duceti ?

Intreba cineva de Zubi, eu ma straduiesc sa o sun de ceva vreme,dar ultima oara cand am vorbit se pregatea de mutat. Poate o avea probleme cu internetul unde s-a mutat.

Va pup,ma intorc sub plapumi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_t spune:

Neatza!
Lali, Am inceput munca de o luna, incerc sa intru mai des, revin cu detalii mai tarziu, de la birou.

Pupici, o zi minunata sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata.
Felicitari Steaua Ce harmalaie era azi noapte prin Braila.........bravo lor.Razvan cu toata familia mea de barbati (sotul, tata, fratele meu, unchiul meu)au fost la meci.Razvan cred ca e super incantat.N-am vb cu el ca dormea cand am plecat.La urmatorul meci ma duc si eu..........ce e discriminarea asta .

Fetelor stiti ca si noi sunt la categoria musca.Eva are 82 cm si 7.600 kg.Cum ii dau bucatele in mancare refuza cu desavarsire cateva zile mancarea.Ne-am intors la pasat.

Aseara fiind singurele m-a sunat o prietena si ea colora cu cariocile pe un bloc de desen.Cat am vb eu la telefon mi-a colorat toata lenjeria de pat cu toate culorile.N-aveam loc sa arunc o moneda pe o parte curata.Oare se mai curata? Cand am prins-o ma gonea din camera si-mi spunea pa, pa, pa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Camady: Ooo, Eva chiar e subtirica tare. Probabil ca asa e felul ei. Conteaza si genele. Eu cu sotul suntem niste grasi amandoi.

Mergi la inceput