Piersicute de iulie august (27)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen_80 spune:

Neatza,

Leti bine ai venit, multumim de cafea. Ce dolofanel aveai tu acolo la 34 sapt :)).

Fata care a fost ieri in proba cu baietelul de 3 ani nu a vrut sa vina ca i-a fost teama. Sincer si mie imi era putin teama ca ar putea sa-mi aduca de la fi-su tot felul de microbi. Drept dovada zicea ca a venit de la gradi cu febra 39 in a 3-a zi...

Mai era o tanti cu care s-a intalnit sotul sa discute ca nu avea timp sa vina. Bona la baietelul unui coleg, daaar ea acum nu se grabeste sa aleaga ca e o coada de 7 pers la ea... A zis ca vine maine la noi sa vb. e disponibila din 1 martie.

So...Ioana ziceai ceva de niste variante bune?

Mai ma suna si sefa-mea ieri ca dc as putea sa-mi rezolv mai rpd probl asta ca tocmai si-a dat demisia o colega si era disperata... Imi venea sa-i sparg capul! Dupa ce ca m-am intors la 7 luni, tot ca sa o ajut...acu ea ma ia si cu d-astea de parca mie imi convine situatia...

Mai intru de la serv. azi e cu mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

carmen mama ta nu poate sta cu el macar pana face 9 luni?
sa aiba mesele complete pe zi si sa il poti duce la cresa?

sau vecine pensionare prin bloc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Neata!

Leti, bine ai venit si merci de cafea!

Fleur, ce haios tre sa fie Eric cu dintisorii latareti . Se pare ca el va merge direct in picioare, sare peste mersul de-a busilea.

Carmen, nasol cu sefa si cu bona.

Ali, iti tinem pumnii azi.

Roxy, pupam Antonik vorbareata si mancacioasa!

Balanta, pofta buna la dovleac!

La noi azi noapte dupa 3 treziri intr-o ora jumate la 4 am luat-o lg mine si am dormit pana la 8. De cate ori s-o fi trezit, ea stie!

Am auzit ca azi la DM ar fi 15% reducere la toate produsele.

Piticuta mea a adormit la tzitzi acum.

Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Olivette,asa am auzit si eu,dar nu stiu daca la toate DM-urile sau la unul care se deschide nou in Militari.
Carmen dar pe la o agentie cu bone ai incercat?Ca astea dintr-o agentie ori fi "probate" ?
Dupa ce am vazut la tv filmuletul cu bona din Rusia si te-am auzit si pe tine ma bucur ca am optat pt 2 ani.
Tu esti mai calma eu ma enervam ingrozitor.Cred ca avea ea pofta de pere!
Sa se preteze la asemenea minciuni si sa-i pape copilului mancarea!Eu le numaram sa vad daca a mancat ea sau daca i-a fost lene sa-i prepare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Neata

multu de cafea!
eu acum o beau
I doarme in prezent, s-a trezit la la 7 si ceva, ora ei obisnuita .Apoi pe la zece se cere iar la naniDin pacate la 11 si ceva trebuie sa o scol sa mergem dupa fra-su sa il recuperam de la scoala.Ma omoara programul asta fix!

La DM e reducere in orice magazin, eu am fost duminica si aveau fluturasi cu asta

Am bagat o rulada cu carne la cuptor.

Ieri am cumparat mancare pt V ca nu apucasem sa ii fac nimic.I-am luat 4 feluri si a mancat numai un fel

Mi-am luat si eu 4 filme ca sa avem ce vedea in zilele astea!

Cum petreceti sf valentin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata. Multumesc de cafea.
Leti, bine ai venit.
Carmen, sper sa rezolvi cu bona.
Camila, balanta, mi-e pofta de dovleacul vostru. De la ce varsta il putem da la bebe?
Roxy, felicitari pt achizitii.
Sper sa am mai mult succes cu sucul de morcov azi. Apropo, cat timp dupa ce il fac proaspat il pot pastra. Adica, il mai pot da peste cateva ore? Il bag la frigider sau il tin afara? Aveti idee? Mersi anticipat.
Pe mine m-au cam ingramadit treburile, dar sper sa o scot la capat.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Ile, noi nu suntem cu Sf. Valentin asa ca o sa-l "petrec" cu pitik toata ziua, lectii cu nepotu' seara si daca nu e trupa prea agitata poate reusesc sa va si un film cu sotul pe calculator. Zi obisnuita.
Bine ca mai am mancare de ieri si am scapat de gatit.

Vad ca ploaia o trage la somn pe pitik. Ea dormea doar 30 min la ora asta. Acum doarme de 1h.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Buna fetelor ,

Ile nici noi nu sarbatorim ziua indragostitilor

Leti , bine ai venit ! Sa-ti traiasca piersicuta !

Muraturica , eu stiu ca se da repejor sucul de morcov ca altfel oxideaza

Toate DM -urile au reduceri .

Carmen , mult succes la o noua bona . Ti-o trimit pe soacra-mea daca vrei ca sa stea cu Patrick , ca la cat este de disperata dupa copii , (ii plac enorm de mult si are o rabdare fantastica) ti-l tine numai in puf

Fleur , merci de raspuns . Pup si eu dintocii lui Ericutu

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Multumescu tuturor ca m-ati primit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

fleur- cerealele cu fructe le prepari cu apa?sau lapte?

Mergi la inceput