Fiv Turcia - 3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

fetele,

Nanne...felicitari, sa fie o sarcina fara peripetii si la termen cu sanatos care sa va lumineze viata

Tuturor va transmit numai ganduri de bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Gata si ultima monitorizare inainte de punctie care va fi marti. Maine noapte fac ovitrelul. Tayfunelul spune ca am fost o closca buna si am oute multe si frumoase.
Am avut placerea s o cunosc si pe Cri, o finuta. Pup fetele si pazea ca vin cu puiul

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Felicitari vreau_bebel. Astept cu nerabdare ziua de marti . Tin pumnii. Sotul cand o sa faca tese ?
Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Tot marti. De fapt mie imi fac pynctia doar daca se gaseste material la el. Marti la 8 dimi cu dr. Hakan Ozveri, parca

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Vreau_bebel, tin pumnii stransi stransi !!! O sa fie bine , o sa vezi poate reusim sa ne vedem in Istanbul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Sper sa ne vedem, cu vecina ta, Cristina m am vazut, e o frumoasa. Daca vreti vreuna din voi mie imi ramana gonal f 487 de unitati din alea, pt vreo 2 doze, o ofer cu placere.

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Nelay ti a venit CM? Cade la fix controlul?

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Daca te-ai vazut cu vecina mea trebuie sa te vezi si cu mine poate reusim sa ne vedem toate 3
Cred ca poti returna Gonalul la clinica si poate iti dau ceva bani inapoi. Dar daca este inceput nu stiu daca accepta . Vorbeste cu Daniela si vezi .
Sa vedem ce tratament primesc si eu... Oricum vorbim, multumesc pt oferta
Vad ca acum a inceput sa se pateze cu cateva picaturi absorbantul de zi. Daca astazi o sa fie ziua 1 luni o sa fiu in ziua 3. Deci cred ca este ok, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Vreau_bebel,
draga mea, eu as spune sa faci punctia oricum, si sa-i rogi sa-ti inghete outele, cine stie, poate in timp sotul tau va reusi in urma unor tratamente sa aiba gigei ( eu sper ca vor gasi si acum )si atunci nu vei mai fii nevoita sa treci prin stresul acesta. Doar te duci si iti ei acasa puiutii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Nelay nu mi l primesc inceput, iti dai seama, daca ti faci "alte" probleme, sa stii ca e pastrat in conditii optime si fara nici cel mai mic risc de contaminare.
Daca intetesesza pe cinva sa scuteasca vreo 100 euro, cu mare drag.
Ciupirica noi cam pana aici vom merge cu lupta, doar daca vom reusi sa congelam ceva embrio mai incercam

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput