Fiv Turcia - 3

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Mentionez ca o sa scriu mai multe mai tārziu, insa punctia a fost pe 18 ianuarie, iar transferul pe 21, dupa doua ore de la ET -> la aeroport, avion, acasa si a doua zi la serviciu

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

noi ne am activat roamingul. Nu am cumparat cartele de aici. Sa suni in tara e cam 1.30 euro, iar sa primesti vreo 40 eurocenti.

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Ciupirica, nu te pot ajuta! Noi avem non stop roamingul activat.
Insa daca nu vorbesti cu familia, nu stiu daca aveti nevoie, dar macar un telefon trebuie activat...

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Nanne mi-ai luat un stres, aveam nu stiu ceva asa cu faptul ca sunt prima, dar gheata a fost sparta de tine si nu oricum, acum ne e usor sa te urmam
Ciupy luati va tel amandoi ca nu va costa nimic, nu stii ce se poate intampla, vezi ex. meu, cand m am ratacit daca nu aveam amandoi tel...
Nanne tre sa fii in culmea fericirii.
Zi mi te tog inj de spargere a foliculilor se face tot in burta, si cu cate ore inainte de punctie?


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

nanne yuhuuuuu !!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Qiao yuhu back!
Bebel, eu am facut doua Ovitrelle, ca-s mai baba! Se fac tot in burtica si iti vor spune ei exact la ce ora se fac! Eu de ex. Le-am facut la ora 23, miercurea (unul in partea dreapta si unul in stānga ), iar vineri a dimineata a fost punctia
Sunt fericita, de fapt nu imi vine sa cred... Nu imi iese imaginea vibranda de azi dimineata
Te si fii pozitiva si transmite-i si sotului tau acest lucru, pentru ca am vazut ca el trece printr-o interventie mai dificila fata de OATS-ul nostru!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Multumesc mult Nanne! La sotul tau au gasit gigei in ejaculat, asa i?
Daca maine fac inj de declansare a ovulatiei pana cand mai fac gonal si cetrotide? Ce ai luat dupa et? Stiu ca te bombardez, iarta ma dar sunt nerabdatoate

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Nanne [b]FELICITARI!![/b]

Eu sunt in ceata..am ratat eu momentul in care vorbeai despre tratament si procedura ?
Ma bucur din suflet ca visul a devenit realitate, imi dai sperante, mari sperante.
A cata incercare a fost?
Abia astept sa beau si eu suc de rodii, am inceput sa cumpar si spre surprinderea mea sunt foarte bune, greu de curata dar imi plac.Suc inca nu am facut, dar voi incerca.

Qiao multumesc, voi reciti capitolele din urma de la babute.
Va pup si mult noroc.
SA ne auzim cu vesti la fel de bune ca cea anuntata de Nanne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Wow fetelor, cata activitate
Cristina, succes . Ne vedem la hotel
Vreau_bebel, asteptam maine o veste buna si tin pumnii pt luni
NANNE, FELICITARI !! Nu te cunosc .. Dar te-am citit si la clubul babelor fiv-oase !!! Ma bucur nespus pt tine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Nanne,felicitari!Nu stiam ca ai trecut prin procedura!Sa ai 9 luni usoare si frumoase!

Mergi la inceput