LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (42)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am venit si noi de afara, am papat si iar ma chiuni sa culc buburuza. de vreo cateva zile iar ma chinui s-o culc. zice 'nani, nani' dar nu vrea nici un nani. nu stiu de ce mai zice
asa ca acum ea deseneaza si scrie ' titoare a buni' si eu am intrat putin sa vad ce faceti.

felicitas dar nu m-am tuns eu, deea s-a tuns acum. eu m-am tuns acum o luna si ceva aporpae 10 cm nu vroiam atata dar atat a stiut aia

clar de acord cu tine, exact asa si eu. bun, dam naturiste dar cand este cazul de ceva mai grav clar se trece pe medicina clasica.
nasii au niste aberatii in cap.... nimeni nu le poate zice nimic. eu sincer, nici n-am indraznit sa le zic vreodata ceva dar altii le-au zis...degeaba. au niste fixuri cu naturistele cu bio, cu e-uri, cu dinastea...si mai mult nemancati sunt sau manacti prost cu tot naturistul si bio-ul lor
in rest, sunt oameni super de treaba, ne intelegem super cu ei dar la capitolul mancare si tratamente....nu ne potrivim deloc

yvy ai grija cu raceala. ia ceva sa nu te apuce tare, poate chiar te lasa. bea ceaiuri... o sa mai pun si eu poze, sa vad cand.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

neata fetelor

ca am dat o caruta de bani pe ei cat de scumpi mai pot fi. bine, ca erau unii si mai si...ajung si la 2000 lei chiar sa fii nebun sa dai atata pe ochelari.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



eu am dat 2400,...acum 2 ani, deci sunt nebuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ok, am apucat acum sa citesc din urma....

Pe I a luat-o somnul in masina, si am mutat-o binisor in pat si inca doarme. A obosit-o rau gradi

Mamici, pun si lik cu jucariile I...inca nu am reusit sa fac prea multe in ultimul timp

Filmuletele nu s-au incarcat, ..nu stiu ce papuci are...

roxy, ...poate nu are Anastasia chef de nani, si doar canta, nani-nani
yvyana- am citit legat de dr ta...multam de info, si sanatate micutei care e o grasuna, Ioana are 12,5kg si 92 ultima data....conform masu. de la medlife


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:


Multumesc fetelor pentru urari

va tratez cu o ciocolata de casa buna buna trimisa de soacra pentru nepot

Am dat o fuga pana acasa si m-am bagat 20 min in pat langa iubitul meu, am povestit, ne-am inganat imitat dar am reusit sa-i descretesc fruntiuta incruntata.

Vai fetelor din Bucuresti va compatimesc sincer. Am o prietena care trebuie sa se mute de aici acolo cu tot familionul, pai se loveste de niste probleme, parca suntem de pe planete diferite. N-am timp acum ca vreau sa plec azi macar pe la 17 dar poate diseara va povestesc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Sa-ti fie de bine Roxy! Da cum sa nu stiu eu frizura ta Roxy. Da am vazut ca ziceai de faptul ca se discuta ca frizeritele pot sa taie prea tare parul. Si eu am zis ca am doua una mai romantica si alta mai rockerita de felul ei, dar cu tot felul de idei. Si in functie de ce vreau ceva drastic sau ceva mai potolit ma duc ori la una, ori la alta. Asa ca nu am surprize neplacute.
Catank la inceput va fi greu cu cresa, va plange, dar dupa aia si sambata o sa vrea la copii.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
33 saptamani+ AMR 7 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

bb_yasmi- ''Maritica cur sucit'' te iubesc, sa nu te superi! Asa imi zice mie soata cand sunt sucita...eu in general sunt f ferma...dar ma vad uneori si ''Maritica cur succit''

Important este ca ai gasit unde si ce va place!
miki- uffff de cand ma tin sa-ti spun 2 vorbe,..esti un izvor nesecat de info...imi vine sa te iau la mine acasa
Multumim tare mult!
deea- eu as plinge in locul tau, ..si ce?daca asa simti...plingi si gata....intre timp parul iti creste...si gata cu supararea!
aly- eu te vad cu breton Felicitari ptr Duracel!

pup toate mamicile.....fug sa fac una alta, pana se trezeste I

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

s-a incarcat filmuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank clar esti nebuna hai ma...cum sa dai atata pe niste amarati de ochelari? ce au? sunt poleiti cu aur? pe mine ma dispera preturile astea. si sa am bani garla si nu dau atata pe niste 'sarme' vorba aia si crede-ma ca nu sunt zgarcita, sunt doar chibzuita si nu arunc cu banii decat pe ce are intr-adevar valoare si merita.
ma bucur ca ati fost la gradi. este si normal ca Ioana sa reactioneze asa. o sa fie greu la inceput cand o sa o duci. nu crezi tu ca o duci acum de 2 ori si gata, se invata imediat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Stiu Somleac! Asa am eu o prietena, sunt familie de stomatologi, s-au mutat la Bucuresti pentru serviciu. Nu prea le-a placut, dar pana la urma s-au obisnuit. Imi zicea o prietena care de loc e din Bucuresti ca atunci cand a venit la Cluj la facultate i s-a parut ca a venit undeva in Vest, lumea nu se impingea, era politicoasa, te ajuta daca aveai nevoie. Ea a spus ca daca supravietuiesti in Bucuresti, supravietuiesti si pe luna.. De aia eu nu sunt mare fan pentru plimbari la capitala. Scuze fetele de la Bucuresti pentru parerea sincera! Nu are nici o legatura cu voi, de altfel am cativa prieteni foarte dragi la capitala.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
33 saptamani+ AMR 7 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

felicitas- eu stiu?nimeni nu ne poate garanta cum si ce va fi. Depinde de situatii....asa sper si eu sa fie ok, ...Imi doresc sa se simta bine, sa fie fericita! sa zimbesca!...mult, asa cum face acasa!
somleacce frumos, ..ma bucur, ..cat de mult conteaza cateva clipe de ...tandrete-iubire!

Mergi la inceput