Contorizarea mesajelor

Contorizarea mesajelor | Autor: elyda

Link direct la acest mesaj

De cateva zile am acelasi numar de mesaje afisat ,desi am postat in fiecare zi inclusiv astazi.Care este problema?Sunt singura care are problema asta sau mai sunt si alte persoane? Nu de alta dar eu am muncit psihic si mai ales fizic sa le gandesc si sa le scriu!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

In ultimul timp lumea e ocupata cu contorizarea like-urilor si dislike-urilor. Sunt atat de multe incat nu mai apuca sa-si numere si postarile, ca sa fi sesizat ceva in legatura cu contorizarea acestora din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Elyda, "am muncit fizic si psihic sa le scriu".

Cred ca Florin o sa vada si o sa lanseze vreun script ca sa arate bine numarul la mesaje. Daca "productiile" noastre nu sunt stersse si stau ele pe undeva, sigur ca se vor numara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mik


Elyda, "am muncit fizic si psihic sa le scriu".

Cred ca Florin o sa vada si o sa lanseze vreun script ca sa arate bine numarul la mesaje. Daca "productiile" noastre nu sunt stersse si stau ele pe undeva, sigur ca se vor numara.

Mik.

Asta am scos-o din categoria "din putul gandirii".,sper sa se inteleaga ca am glumit.Prea sunt numai subiecte cu lupte greco-romane pe aici, cel putin mai zambeste cineva la "tehnice".Dar sesizarea e pe bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Citat:
citat din mesajul lui Mik


Elyda, "am muncit fizic si psihic sa le scriu".

Cred ca Florin o sa vada si o sa lanseze vreun script ca sa arate bine numarul la mesaje. Daca "productiile" noastre nu sunt stersse si stau ele pe undeva, sigur ca se vor numara.



Asta am scos-o din categoria "din putul gandirii".,sper sa se inteleaga ca am glumit.Prea sunt numai subiecte cu lupte greco-romane pe aici, cel putin mai zambeste cineva la "tehnice".Dar sesizarea e pe bune.

IOANA


Stiu, mey, ca e din putz. Altii au putzurile inghetate cu frigul asta.

Si eu iti scriam serios in partea a 2-a ca se uite Florin si corecteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

In mod normal ar trebui sa creasca numarul de mesaje. Nu contorizam la toate forumurile. Daca postezi la Administrative sau Zona Zoster nu contorizam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN

In mod normal ar trebui sa creasca numarul de mesaje. Nu contorizam la toate forumurile. Daca postezi la Administrative sau Zona Zoster nu contorizam...



Am postat la Discutii generale(destul de mult in ultima perioada si asa mi-am dat seama ca numarul de mesaje nu s-a mai schimbat de ceva timp ) cam toate mesajele mele sunt acolo.Zona Zoster e zona interzisa pentru mine ca mi-e frica.Nu mai are nimeni problema asta cu mesajele ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Care problema ? Frica de zona zoster? nici mie nu-mi place acolo.
Mesajele nu mi le-am mai contorizat in ultima vreme, nu mai stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Care problema ? Frica de zona zoster? nici mie nu-mi place acolo.
Mesajele nu mi le-am mai contorizat in ultima vreme, nu mai stiu.

Meeeei...problema mesajelor,ca despre frica de ZZ mi-e si frica sa vorbesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Elyda, eu vad la tine acelasi numar de mesaje de cind ai scris primul pina acum (ador numerele cu cifre mici si divizibile cu 3, de asta l-am tinut minte). Daca ai scris numai aici e normal (caci e rubrica care nu contorizeaza), altfel e o problema pe undeva.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mik


Elyda, eu vad la tine acelasi numar de mesaje de cind ai scris primul pina acum (ador numerele cu cifre mici si divizibile cu 3, de asta l-am tinut minte). Daca ai scris numai aici e normal (caci e rubrica care nu contorizeaza), altfel e o problema pe undeva.


Mik.

Am acelasi numar de mesaje de cateva zile cred ca acum 4-5 zile m-am uitat ca mi-a sarit si mie in ochi numarul,desi am postat la Discutii generale in timpul asta.Nimeni nu mai are aceasta problema?
Cred ca nu mai e nimeni dus cu pluta ca mine sa verifice numarul mesajelor...nimic nou sub soare!

Mergi la inceput