FIV cu Dr. Dragos Albu 74

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Delia,crede-ma stiu multe,iar dr.W. e singurul care ma satisface pe deplin,profesional vorbind,am trecut prin multi dr,lucrez intr-o maternitate de stat si tot ''albinoasa'' sunt....eu cunosc pe dr Nestianu,am lucrat cu dumneaei la Filantropia,ce vrei sa afli?
Angi,scutura-te si mergi mai departe,eu fac 37 in mai fetele
Criss,as fi vrut sa fiu in locul tau in metroul horror ca tot sunt fan filme de genul,dar unde Doamne-iarta-ma s-a intamplat ca u am auzit nimic...
fetele ''albe''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

dellya, pe mine trimiterea de la medicul de familie mi-a salvat vreo 7-8 mil din totalul facturii. pe care a platit-o sotul la externare ca cash sau card (dar nu am facut op).

e o interventie usoara, cum zic si fetele, dar eu inca ma minunez de ceea ce povesteste cri_cri. cred ca depinde mult de organismul fiecareia...eu am stat o noapte internata si nu m-am ridicat in ziua operatiei decat pe marginea patului ca sa-mi reglez putin pozitia (ma durea spatele de la stat in aceeasi poztie).
partea : la externare primesti si concediu medical; eu am avut 2 saptamani.
dellya, sa nu uiti de analizele preoperatorii si de pregatirea preoperatorie. eu am tinut-o intocmai si iata-ma in ziua inerventiei nemancata de peste 2 zile ca nu ma puteam gandi decat la mancare. ah, si bautura aceea de consumat in ziua de dinainte..daca poti sta acasa (pe buda) in ziua respectiva, recomand!
dar trece repede, chiar nu ai de ce sa-ti faci probleme.

fug la serviciu acum ,povestim mai tarziu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Cri_Cri_Cri te pup si pe tine si pe burtica . Ma bucur sa te vad la fel de energica precum erai in nov.

Arabella eu intrebasem de dr. Nestianu. Am rezolvat problema intre timp, cu alt medic. Mersi mult

Cumintzica nu ma mira ce spune Cri_Cri_Cri despre cum s-a simtit ea dupa laparo. Am observat ca si la punctia pentru FIV, desi a avut ceva complicatii se comporta de parca era intoarsa dintr-un concediu super relaxant. Deci organismul intr-adevar reactioneaza diferit la 2 persoane.

Crystyne fata puternica zambeste, trebuie sa apara soarele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

fete albe un super weekend va doresc!!!!!!!!
all white girls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe

Dragele mele nici astazi nu am avut curaj sa merg cu metroul....inca am aceea neliniste .

Arabella iubita cum sa vrei sa treci prin asta??? deci crede-ma ca nu doresc nimanui care este mai panicos sa treaca prin ce am trecut eu.Sa intamplat miercuri seara ,metroul a ramas intre statiile mihai bravu si dristor in bezna totala si s-au gandit ei ca ar fi foarte funny sa o luam prin tunel pe josin bezna ca lumina era din loc in loc..ce sa zic nu cred ca ai fi vrut sa fii acolo...si nu te gandi ca am sta chiar putin...am stat aproximativ 2 ore nici nu mai stiu exact la cata panicata am fost...


Dellyascumpa .In legatura cu dr.White ca nu este prea vorbaret...si mie mi sa parut tot asa la prima intalnire ,dar la urmatoarea vizita mi-am facut temele de acasa si l-am bombardat cu intrebari si mi-a raspuns la tot ceea ce vroiam sa stiu si nu numai...eu in general vorbesc foarte mult si...Ellastie..
deci daca vrei sa vorbeasca intreaba-l ceea ce vrei sa stii ,pune-l sa-ti explice daca nu intelegi ceva.

Fete albicioase va doresc un sfarsit de saptamana super frumos si plin de bucurii. stiti vorba lui Mircea Radu: iubiti-va mult!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Elladraga mea fata scumpa si cu suflet bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

Buna fete dragi!
Desi v-am citit cand si cand, nu am mai scris de o groaza de vreme.
Vad si fete noi in actiune aici, cu incredere in dr.W: va doresc sa aveti parte numai de povesti cu happy-end, si neaparat sa aveti incredere in dr.W dar si in voi!
Crystyne, Liza79: pup
Noi nu avem noutati, suntem bine... Am ajuns in saptamana 19, in continuare fericiti si recunoscatori.
Va pup pe toate si mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Ella Mia pup pe tine si burtica
Sa cresteti sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Sunt si eu in trecere, sa va salut. Asa cum am mai spus, eu n-a sa am noutati multa vreme de acum inainte, dar va citesc de cate ori pot.
Asa ca pup toate burticile si toate viitoarele burtici (adica pe toate White Ladies). Sunt cu sufletul la voi si aveti mereu un gand bu de la mine, chiar daca nu scriu decat rar pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe

EllaMia fata draga si burtica aveti grija de voi.

Pup toate fetele albe si va doresc o saptamana frumoasa si plina de bucurii.

Mergi la inceput