Bulgarasi: LMA Vlad, Sanziana, Elisa! (43)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna dimineata si aici si pofta buna la cafea :). Andrei este f matinal in ultima vreme azi la 6.30 era in picioare ...cu chiu cu vai l am tinut in pat pana la 7.30.acum doarme ca -i tare obosit:)).
Noi am avut o per tare aglomerata cu drumurimulte , am mers si la un botez sambata la Caransebes, Andrei s-a purtat f bine si frumos pana la ora somnicului...s a distrat a ras si vb cu toata lumea..
Pup fetele active de pe Dc. Urez sanatate multa copiilor bolnaviori si mamicilor putere sa treaca cu bine peste toate provocarile astea .
O zi buna tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna dimineata si aici si pofta buna la cafea :). Andrei este f matinal in ultima vreme azi la 6.30 era in picioare ...cu chiu cu vai l am tinut in pat pana la 7.30.acum doarme ca -i tare obosit:)).
Noi am avut o per tare aglomerata cu drumurimulte , am mers si la un botez sambata la Caransebes, Andrei s-a purtat f bine si frumos pana la ora somnicului...s a distrat a ras si vb cu toata lumea..
Pup fetele active de pe Dc. Urez sanatate multa copiilor bolnaviori si mamicilor putere sa treaca cu bine peste toate provocarile astea .
O zi buna tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata!

mai voi aveti problema asta cu iesitul afara...pe mine m-a disperat de cand se trezeste si pana adoarme urla intr-una: PA PA Pa...
siplangeeeee daca nu il scoti afara eventual de dimi pana seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Matzaila, si eu sunt nostalgica atunci cand constat ce repede trece timpul. Si imi vine sa plang cand pun hainele mici deoparte. Am crezut ca la al doilea copil va fi altfel, dar no way... nostalgia a ramas aceeasi, si nu mi-o prea explic.

Multa sanatate bulgarasilor bolnaviori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Bulinutza, inseamna ca ai un bebe plimbaret. Din ce-am vazut pe net e frumos si cald la Bucuresti, deci il poti scoate, ma gandesc. La noi sunt -4 grade si ningeee, azi am facut 1 ora jumate pe drum. Asa ca noi nu prea putem iesi, mai ales ca Jo e si racita, tuseste, are muci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

se pare ca iar s-a hotarat sa mearga numai singurel...va spusesem ca a plecat singur la imediat dupa ziua lui si apoi nu a mai vrut sa mearga altfel decat de mana...ei se pare ca de azi iar nu mai vrea de mana...merge singur, strange pumnisorii si pleaca tantos...abia astept sa il vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

e durere...merge la greu, e atat de dulce

neata'!!!
azi e ziua de DC! abia va astept



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

neatzaa noi suntem bine dupa app 10 zile de muci mai aposi mai in toater felurile si bubitza de pe bulanel a inceput sa prinda crusta e spre vindecare sper sa nu-i dea antibiotic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Deci incepe sa-si revina mai toata lumea. Asteptam vesti si de la Lady, nici nu vreau sa-mi inchipui saraca cat e de tracasata si obosita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna dimineata ,va poftesc la cafea,ceai ,suc praji.si ce s-o mai gasi pe langa:).
Mai avem un pic si ne mutam in casa noua,nici nu imi vine sa cred ca a trecut asa de repede timpul.
Sper ca azi sa intre cat mai multe fete cum era in vremurile din urma cand povesteam cate-n luna si in stele.
Sanatate multa tuturor bulgarasilor bolnaviori.

Mergi la inceput