Bulgarasi: LMA Vlad, Sanziana, Elisa! (43)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

alexa,bebe alexandru a luat f bine in greutate ;ce sa-ti spun ca mese diversificare nu sta mai bine decat anastasia ,dar lp e clar peste ce suge A de la mine

bulinut dragut , te duci cu capu' daca nu reusesti sa va puneti pe picioare ; te rog eu du-te la homeopat cu baietii cand se fac bine ,sa le dea ceva de preventie , chiar daca mai racesc sa nu faca forme urate

ica, cred ca esti tare mandra si linsitita ca s-a acomodat robert ;sunteti norocosi si voi si el

sanatate multa la toti bulgarasi bolnaviori



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

La multi ani Mihaela!!!
La multi anisori David!

Neata!

Nu stiu cum reusitivoi eu nici de Fb nu mai am timp .
Noi am facut doar o intalnire de familie cand a implinit Adela un an si motul il luam de Paste cand vine nana din SUA, atunci vom serba mai cu fast, gratar probabil .

Adeluta merge singura de pe 22 ian si e dezastru. Dacaii inchid usa plange si bate cu mainile in ea, daca o las deschisa nici nu stiu exact unde este. Umbla bezmetica peste tot si in dulapiorul de la baie care e cam periculos si in bucatarie peste tot .
Sta in camera ei doar daca stau si eu prin preajma deci treaba a ramas in urma dar asta e ce sa-i facem.

Suntem nasi de botez pe 16 martie si m-am apucat de luat hainutele pentru finuta. Sunt ingrijorata ca a luat in prima luna doar 430 g cu san exclusiv si le-am cam facut morala sa bage macar o masa de lapte praf sa vada daca ia mai bine. Sper sa gaseasca solutia cea mai buna pentru copil.

o zi frumoasa si deosebita la toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

Sanatate la baieti Bulinuta!!!

Cincineata frumos tort, sunt sigura ca a fost si gustos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multi ani, David! Sa cresti, mare, sanatos si voinic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani David,sa cresti mare,sanatos si norocos!!!mami tati da va bucurati de el.
Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi!
Sophia cum va mai simtiti?? Sper sa va fi facut bine sa posta sufla baiatul in lumanare.
Dr.Anca felicitari pt progrese,pupam micuta umblareata
Lexi-un si pt tine si pt tot ce faci aici la DC
O zi buna tuturor !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani, David!
Sa cresti mare, frumos si sanatos!

Lali, cred ca e mai bine Davidut :)

Bulinuta, multa sanatate baietilor!

Pustiul meu doarme si eu mor de foame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multi anisori David!

Dr_anca felicitari pentru umblareata!
Georgia si mananca iar din ce in ce mai rau... nici jumatate din mesele de solide nu le-a servit astazi
Bulinuta Alex a luat in toamna preventiv homeopate si multumim lui Dumnezeunu nu am avut probleme.... o tuse usoara care a trecut cu eurespal si 3 zile de febra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

helloooo
alexa si noi i-am dat anastasiei preventiv o tura de homeopate contra racelii si deocamdata e bine ,sa speram ca trecem cu bine de iarna asta
daca a papacit bine pana acum , sigur are o cauza pt care nu mai mananca ,ceva dintisori la orizont?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicineata spune:

Trecu si Valentine's day, surpriza pentru sotul fu tortul de mere facut de mine pe care l-am pus la poza, n-am gasit rodie si l=am ornat cu bucatele din dulceata de portocale (cumparata de la Mega Image).
Daca ma dau astia afara ma apuc ori de torturi si prajituri de casa, ori de picturi in acryl din desene animate pe pereti si nu murim noi de foame.
Cand termin pictura schimb iar poza de profil si v-o arat, imi mai trebuie alb pentru niste combinatii de culori si nu mi l-a luat sotul de la Hornbach.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Georgia... banuiesc maselutele.. are gingia foarte inflamata.... sa vedem si cand apar
Cicineata felicitari pentru torturi!

Mergi la inceput