FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

MIRACOL imi place ca esti asa optimista,asa trebuie sa fim,increzatoare poate ca Dumnezeu o sa-si intoarca fata si spre noi!si atunci o sa fim cele mai fericite.MI-am propus anul acesta sa incerc si eu sa am un copilas,inca nu stiu unde si cand,sunt la primul fiv dar imi este frica nu sunt asa curajoasa ca voi,va admir pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

AMALIARO imi place foarte mult burtica ta,este un vis adevarat sa ai o fetita si un baietel iti doresc sa stea pana la termen in culcus la mamica lor si sa nu aveti nici un fel de probleme!eu daca am uter infantil si o sa raman insarcinata cu gemeni o sa am vreo sansa sa duc sarcina la termen?

FETELOR aveti vreuna uter infantil sau stiti pe cineva cu uter nedezvoltat?eu am ramas fara ovare la 16 ani si m-i sa spus ca din cauza asta nu m-i sa mai dezvoltat uterul!ce credeti pot sa am si eu un bebe la termen?va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Vin si eu cu vesti !!!
Asadar am avut 10 ovocite,6 embrioni in ziua 3 si 5 embrionasi in ziua 5 si anume: 1HB,1XB,1EB,1M si 1 de 10 celule.Am fost multumita de rezultat.
Ieri am transferat 2 embrionasi si in curs de o saptamana ma anunta daca au reusit sa congeleze ceva.
Gandul meu de acum este la faptul ca in momentul ET am simtit doua intepaturi in uter iar cand am ajuns acasa pe tamponul zilnic am avut o scurgere maronie foarte deschisa.
Nu am mai simtit asta niciodata pana acum.
Sa fie vreo problema?

Vreau sa va multumesc ca sunteti alaturi de mine,am spus-o si o mai spun ma bucura foarte mult faptul ca sunt cu voi ,ca ne sprijinim una pe alta si ca reusim sa mergem mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

In rest sunt ok,caut semne pe care deocamdata nu le am si incerc sa stau mai mult intinsa.

danah , cea mai proaspata mamicutza cum ai stat cu semnele?

amaliaro,sandy,irilac,stefana,miracol,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

miracol nu pot sa exprim in cuvinte parerea de rau pe care o simt dar ma bucur ca ai un nou plan de bataie si sunt convinsa ca rezultatul o sa fie cel asteptat.
irilac sa-ti traiasca minunea si sa va bucurati din plin de aceste momente.Doamne ce mai trece timpul !!!
looana feciorasul tau este adorabil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wish42 felicitari si clocire placuta si sa mi calci pe urmestai linistita si zen si nu cauta semne ca nu toate reactionam la fel eu doar ceva intepaturi si balonata si sfarcuri dureroase hai fi fata cuminte si noi suntem aici

amalia tsakoniati
18+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Wish42 ma bucur pentru tine si ai grija de bebici!

Bravoooo sa dea DD sa fie bine pana la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

amaliaro,alinutza multumesc frumos de sustinere !!!
amaliaro imi doresc din suflet sa calc pe urmele tale,ce burticutza frumoasa si mult mai rotunjoara decat era inainte.
Eu am plecat pe 29 ian noaptea si m-am intors azi noapte pe la ora 2.Nu am avut acces la mail,doar astazi am vazut mesajele voastre.
Sarcina usoara si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Wish42

amaliaro,alinutza multumesc frumos de sustinere !!!
amaliaro imi doresc din suflet sa calc pe urmele tale,ce burticutza frumoasa si mult mai rotunjoara decat era inainte.
Eu am plecat pe 29 ian noaptea si m-am intors azi noapte pe la ora 2.Nu am avut acces la mail,doar astazi am vazut mesajele voastre.
Sarcina usoara si la termen!


Bine ca ai ajunscu bine ca ai luat puii la marsupiu sa ne ti la curent




amalia tsakoniati
18+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivisor spune:

wish
Vesti f bune, acum esti oficial graviduta, iti doresc bebei lipiciosi inca 8,5 luni, livrati sanatosi la termen. bebelusa mea din burtica ii pupa pe bebeii tai: sa fiti lipiciosi!!

Mergi la inceput