Pinguini, randunici, tavane si diete(2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Rufus frate ce plan iti stric, ha?



Nu stiu exact...dar poate-mi faceam unul, nu?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Rufus, ce patanie.... uf, imi pare rau.
bai fratie, ce-au ajuns hotii sa fure....

zburatoarea a ajuns gulas pana la urma si cartofii, tortelini. nu de alta da expirau in doua zile....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Kari, nu vorbesti de randunici acu', da?

constat ca traiesc inca intr-o masina a timpului. fac comenzi cu livrare in mai 2012.... bine ca mi-am dat seama si nu am trimis-o...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Kari, nu vorbesti de randunici acu', da?


nu, nu, am zis eu ceva de randunici? zburatoarea mea din cratita a crescut intr-o ferma, ma indoiesc serios ca a zburat vreodata. gata, ma fac cuminte. plec o tura la oras.

intrebare. ce ati alege cadou ptr adolescentul din dotare. un halat de baie moale si pufos (e un rau necesar halatul asta, ca altfel nu intra/iese in/din baie) sau ceva de genul
http://www.traummatten.de/index.php/catalog/product/view/id/87/s/fussmatte-salonloewe-design-endlich-da/ pe care se poate personaliza cu numele sau ceva foto preferata. fußmatte asta este un covoras care se pune la intrarea in casa, dar se poate adapta si pune langa pat sau la usa camerei copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:

nu, nu, am zis eu ceva de randunici? zburatoarea mea din cratita a crescut intr-o ferma, ma indoiesc serios ca a zburat vreodata. gata, ma fac cuminte. plec o tura la oras.

intrebare. ce ati alege cadou ptr adolescentul din dotare. un halat de baie moale si pufos (e un rau necesar halatul asta, ca altfel nu intra/iese in/din baie) sau ceva de genul
http://www.traummatten.de/index.php/catalog/product/view/id/87/s/fussmatte-salonloewe-design-endlich-da/ pe care se poate personaliza cu numele sau ceva foto preferata. fußmatte asta este un covoras care se pune la intrarea in casa, dar se poate adapta si pune langa pat sau la usa camerei copilului.




As alege halatul,eu is mai practica :) .


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Covoras - caci suna a mai cadou. Halatul e un must si oricum o sa se lipeasca de el mai incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Citat:

nu, nu, am zis eu ceva de randunici? zburatoarea mea din cratita a crescut intr-o ferma, ma indoiesc serios ca a zburat vreodata. gata, ma fac cuminte. plec o tura la oras.

intrebare. ce ati alege cadou ptr adolescentul din dotare. un halat de baie moale si pufos (e un rau necesar halatul asta, ca altfel nu intra/iese in/din baie) sau ceva de genul
http://www.traummatten.de/index.php/catalog/product/view/id/87/s/fussmatte-salonloewe-design-endlich-da/ pe care se poate personaliza cu numele sau ceva foto preferata. fußmatte asta este un covoras care se pune la intrarea in casa, dar se poate adapta si pune langa pat sau la usa camerei copilului.




As alege halatul,eu is mai practica :) .


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!





mi-e dor de tine, de gasca noastra.
da-mi pe PM linkul 'ala', stii tu care.

copilul meu are inca niste 'chestii' la care nu a renuntat sau altfel spus de care nu se poate lipsi. el face lucrurile in felul lui, si daca el asa le-a facut mereu, de ce ar renunta la halat?

am plecat!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

.....si eu care credeam ca esti suparata pe mine .Nu-mi puteam imagina motivul,dar asa credeam.


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Halatu'...halatu'...cate e doamna halatu'?



Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

M-ai facut sa rad,Rufus!
Daa,chiar asa,cat e doamna halatu' ?


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput