Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Buna dragutelor, astazi sunt z3 si m-am decis sa intrerup proiectul bb pana la vara pt a-mi rezolva anumite probleme ( dantura, slabit)
Va si nu voi inceta sa sper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Medeea felicitari, sarcina usoara, usoara si negretoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Didi sa-ti traiasca printesa , sa fie cumintica , sa nu-ti dea mari batai de cap pt k te asteptam sa redevi aspiranta curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Ce frumos ca incepeti un capitol nou cu o veste buna .
Felicitari Medeea si sarcina usoara !

Ana, felicitari si tie pentru bebita mancacioasa.

28+ Anna
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:




felicitari medeea!!sarcina usoara si la termen si dea domnul sa fie , si cel mai important sanatos/sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna dimineata fetelor,
cam slaba activitatea in weekend pe aici.
eu de maine voi incepe munca, deci voi intra mai mult seara sa va citesc .abia astept vara sa ne apucam de prestat pentru bebe, mi se pare ca abia trece timpul asta
pana atunci va fac voua galerie
o duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor, ce mai faceti?

am aruncat o privire la voi, din cand in cand ma mai uit sa vad cine mai ramane graviduta, mai ales din aspirantele vechi.
va doresc la toate II si bebei sanatosi

camcris este vorba de didi cea veche? ca stiu ca o perioada n-a mai intrat. ma bucur tare mult pentru ea, ma bucur ca a reusit sa fie sanatosi si sa se bucure de minunea mica.

cixinica si sa vina cele II

medeea sa ai o sarcina usoara si sa fie un baietel sanatos asa cum va doriti. ai 3 printesici minunate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Citat:
citat din mesajul lui valicutza

buna dimineata fetelor,
cam slaba activitatea in weekend pe aici.
eu de maine voi incepe munca, deci voi intra mai mult seara sa va citesc .abia astept vara sa ne apucam de prestat pentru bebe, mi se pare ca abia trece timpul asta
pana atunci va fac voua galerie
o duminica frumoasa!
-------------------------------------------------------------
In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!
mami de Dienutza 5 ani
si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani


Valicutza iti doresc o prima zi la munca fara stres si intrebari si priviri deranjante. Si eu ma gandesc cu groaza la prima zi de munca, semn ca inca nu is in apele mele.
Apoi cred ca incepand munca cele 2/3 CM pe care le mai ai pana la prestat bebe vor trece foarte repede.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata fetele
valocutza sa ai o saptamana d munca linistita.cam liniste pe aici.va doresc o saptamana minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Neatza dragi aspirante!!!

Felicit noua graviduta si tin pumni stransi pt toate fetele sa iasa cu okisori cat mai repede

Camcris,Didi a noastra e mamica???Ce ma bucur pt eaDaca vb cu ea transmitei felicitarile mele si ca o pup cu drag.Te pup si multumesc de veste

O zi frumoasa tuturor!!!



Cosmi 28+ David Andrei
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput