CUMNATA- O BELEA

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

De unde pana unde "cumnata" cand ei nici nu sunt casatoriti? Sora iubitului, atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Angela Gheorghiu are 47-48 de ani, deci nu poate fi sora lui.

Eu cred ca te deranjeaza ca nu te ia cu el in Franta, nu ca o vede pe sora-sa. Sicer, iti pierzi vremea si tineretea. Nu cred ca o sa duca nicaieri relatia asta, chiar daca ii faci un copil. Mai bine vezi-ti de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALLY82 spune:

buna ziua din nou!!

am revenit aici sa va dau vestea cea mare!!! m-am despartit de el. am pus punct suferintei mele! si stiti ce? a aparut cineva in viata mea care ma accepta, care are planuri frumoase cu mine iar ceea ce s-a intamplat in ultima saptamana nu mi s-a intamplat in ultimii 8 ani! e frumos sa-ti spuna cineva ca esti femeia alaturi de care vrea sa imbatraneasca!
sper sa revin pe aici cu alte noutati in viata mea si sa va anunt data nuntii mele iar cand voi avea copil sa va cer sfaturi in ceea ce priveste cresterea lui!
va multumesc pentru toate mesajele care m-au ajutat sa iau o decizie in viata mea!
pe curand prieteni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

L-ai cautat bine de cumnate? ce repede te-ai miscat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Deja nunta?
Ok
Sa fie cu noroc, casa de piatra, cumnate inexistente si copii sanatosi!

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Aaa gata? si altu si nunta.....?
Deci qcumnata stia ea......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

nu dati cu pietre,dar poate e iubirea vietii ei.
sa fie cu noroc si fara cumnate,soacra si familia lui, in general...........



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alyx spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

nu dati cu pietre,dar poate e iubirea vietii ei.
sa fie cu noroc si fara cumnate,soacra si familia lui, in general...........



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Sa dea Domnul sa fie iubirea vietii ei si sa mai dea dea Domnu sica ea sa stie sa patreze langa ea aceasta iubire a vietii ei. Si mai ales sa reuseasca sa inteleaga ca iubirea vietii ei nu a aparut asa din spatiu ci are o familie si un trecut.
Dar cine stie.... om trai si om vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Bravo! Mai bine asa. Insa nu te arunca cu capul inaite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALLY82

buna ziua din nou!!

am revenit aici sa va dau vestea cea mare!!! m-am despartit de el. am pus punct suferintei mele! si stiti ce? a aparut cineva in viata mea care ma accepta, care are planuri frumoase cu mine iar ceea ce s-a intamplat in ultima saptamana nu mi s-a intamplat in ultimii 8 ani! e frumos sa-ti spuna cineva ca esti femeia alaturi de care vrea sa imbatraneasca!
sper sa revin pe aici cu alte noutati in viata mea si sa va anunt data nuntii mele iar cand voi avea copil sa va cer sfaturi in ceea ce priveste cresterea lui!
va multumesc pentru toate mesajele care m-au ajutat sa iau o decizie in viata mea!
pe curand prieteni!


Ally e foarte bine daca ti-ai dat seama ca stagnarea unei relatii si in general o relatie care nu ti-a mai oferit ceea ce aveai nevoie trebuie rupta. De obicei umbla vorba in popor boala lunga moarte sigura.
In ce priveste noua relatie ia-o usurel, incearca sa savurezi momentele de inceput si nu iti face vise. Fiecare moment ia-l cum vine. E posibil sa fie dragostea vietii tale sau partenerul tau de cursa lunga in casnicie sau cum vrei tu sa-i spui. Uneori chiar merge. Eu si sotul suntem impreuna de la prima intalnire... a fost o surpriza pentru toti prietenii nostri, dar uite ca merge si se poate sa fie chiar repede si neasteptat pentru toata lumea chiar si pentru tine.
Mult noroc si dragoste iti doresc.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput