Juniori de Iulie - August 2004 * (108)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hai ca mor de ras. ai o singura vena, dar alta data ai fost buna. bine ca e stoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Multi ani traiasca,domnisoara Pupucu multa sanatate si noroc in viatza!!Roxi sa-ti traiasca printesa
Andries ai mare dreptate cu "scoala vietii" in romanika....si mandra tot cam aceleasi piese asculta si le are si-n telefon prin bunavointa nepotilor...plus aia cu Andra si meteo,Crbl si Petrecerea si porcaria aia de gagnam style sau cum s-o scrie....
Kim noi am fost la o piesa facuta special pentru redeschiderea teatrului national din Iasi...o amestecatura intre O noapte furtunoasa,O scrisoare pierduta,etc...piesa s-a chemat Iasii in carnaval dar prinde bine si la copii...anul asta o sa mai merg cu ea si la teatrul Luceafarul ca anunta piese noi,Fram ursul polar si inca una.....cred ca-i fain si la un concert cu Loredana....noi am vrea la Brenciu...
Cristalina da' ce dura te-ai facut....mandra are pauza intre temele de la romana si mate,si-i zic ca atunci cand ajunge la si 30 sa treaca la mate....io ma iau cu treaba,ea cu joaca...dupa un timp imi zice..."este si 33 nu crezi ca ar trebui sa ma apuc de temele la mate"
Bonus aseara faceam portofoliu pentru cunoasterea mediului cu ghicitori si curiozitati despre animale...dupa ce o descos sa vaz daca stie ce este ala imi zice sa aiba si multe foi ca nu stiu care coleg a adus cu padurea si avea 100 de pagini
hai sa avem o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Eva.
Roxi sa-ti traiasca minunea mica si dulce si sa va aduca numai bucurii, si voi trei pe langa ea.
Yuppi e miercuri...numai maine nu-i weekend, deci gata si saptamana asta...desi asta inseamna ca se cam trece si viata noastra..asa ca lasa mai incep ca e mai frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata ladies
Ioana, Liliana, multumesc mult de urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Rox, la multi ani pentru Eva, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!!!
Aseara m-am intors de la Bratislava - nu am apucat sa vad nimic din oras, ne-au tinut doar in sedinte - dar macar hotelul a fost super - o noapte am stat acolo, dar am primit mail inainte sa ma duc acolo (cu oferte speciale, prezentarea hotelului si a facilitatilor), iar azi cind m-am intors la birou - alt mail - in care imi multumeau pt sedere si spera sa ma re-intorc! Ei bine, stiu ca astea sunt mailuri generate de sistem, dar zau daca nu mi-au facut o impresie foarte buna!

Maine Tudor ar fi trebuit sa plece in weekend la schi, doar ca nu s-au inscris decat 4 copii, asa ca nu se mai organizeaza...nu va zic ce dezamagit este copilul... in fine, sa ma tin de taica-su sa faca ceva ca sa mearga impreuna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Ioana, pai ma asteapta pe mine sa faca lectiile si se zapaceste tot programul, asa ca era necesar sa schimbam ceva.
Suntem in a patra zi de lupte de strada si se pare ca eu pierd
Aseara le-am dus in lacrimi la ora de dans. Mi-a fost rusine de profesor sa nu le duc. Pana am ajuns eu acasa Ioana nu a vrut sa repete la pian iar Maria nu-si facuse lectiile. Le-am certat de m-a durut gura...Si-a facut Mariuca lectiile in 15 minute si Oana a zanganit ceva la pian in timpul ala...
Sa vedem cum decurg azi ostilitatile...

O zi minunata sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ma razboiesc cu amazon .
am comandat ieri de pe amazon.fr pian nou ptr copchilu'. totu' ok, tras bani, etc.
azi gasesc in spam... mesaj ca mi-au anulat comanda. ca nu pot livra la adresa asta si ca ei nu au debitat card-ul. the hell nu l-au debitat, banii is blocati.
le-am scris frumos ca sper din tot sufletul ca nu e ptr ca stau in Romania... nu de alta dar banii au putut sa ii blocheze si sa faca bine sa livreze ca am mai primit de la amazon fix aici. si sa nuf ie cazul sa scriu la EU Consumer Protection Service. grrrrrrr.


Gabi, merci frumos! frumos customer care la hotel! sper ca Tudor sa poata pleca cu tatal lui la ski....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ce pian?..in loc de orga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

tot digital. pe celalalt l-am vandut, asta era mai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

cat te-a costat pianul de curiozitate
eu tb sa ii iau mariei si e cumplit de scump pe aici dar sigur amazon nu livreaza :)

Citeste conditiile de livrare la pachete mari sa nu aiba vreu disclaimer dar daca te-a lasat sa plasezi comanda nu vad de ce nu ar si livra.


Mergi la inceput