Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (20)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana_nt spune:

Ehehe
Ne-am adunat si noi de pe afara ca tare cald si fain e.
Dam si o feliuta de tort si acum dupa preferinte:un suc,un vin,un whisky,un martini ca azi facem 7 lunite.Of cand o fi trecut timpul....
Am fost ieri la dr si e ok.E doar o iritatie,nimic ingrijorator.Nu e alergie sau vreo alta minunatie de boala.Mi-a zis sa il dau cu o crema si mi-a mai dat reteta pt un alt unguent daca nu ii trece cu prima.
I-am dat de dimineata si para in amestecul lui cunoscut de mar cu reale cu biscuiti.Nu prea i-a placut .Mai incercam si maine.
Cam asta despre noi.
Astet sa vina tasu acasa sa mergem pe la niste prieteni in vizita.
Pupicei

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefulici spune:

Neata fetelor!
Se vede ca a fost frumos afara, ca pe aici bate vantul...
La noi nimic nou de raportat, cu treziri noaptea (parca ceva mai putine), cu papa ne luptam, uneori si castigam.
Deea, si eu iubesc MeiTai-ul! Nu stiu cum as fi scos-o la capat fara el!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza!!!
Si la noi e cam slaba treaba, singura noutate e ca de 3 zile E se ridica in 4 labe, e tare dragalas cum ridica fundul si gravitatia nu-l ajuta.
De mancat papa doar fructe , pe legume nici nu pune gura.
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:


Va lasam si noi o felie de tortulet si pupici multi pt ca astazi implinim 9 lunite!

Si pe picasa aveti un mic cadouas.

Suntem tare necajiti zilele astea, nu mai papam decat laptic, si ala putin, plangem noaptea in somn si ne agitam...totul din cauza ultimului incisiv central, cel de sus-dreapta...care a spart un pic gingia si sta sa iasa...uf uf...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela77a spune:

dragele mele am fost la seminarul de ieri si nu mi-a parut rau

daca vreti sa va faceti o idee si sa vedeti pe unde mai se tin seminarii va las un link mai jos si studiati problema

http://www.liviupasat.ro/evenimente/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyan spune:

Oh,Elishor,e frumusel foc pustiulica,merge singur deja?Imbracat asa pare mult mai mare.Sa fie sanatos,sa va aduca numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza !!!
Va invit la un ceai caldut si un biscuite!
Ce mai fac bebicii si mamicile lor?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana_nt spune:

Salutari mamici si puiuti mici
Am fost si noi putin pe afara,dar cam batea vantul si nu am stat decat vreo juma de ora.
In rest nimic nou la noi.Suntem slava Domnului sanatosi,cel putin pitix ca de el imi pasa,ca eu m-am pricopsit cu o infectie urinara,de unde naiba nu stiu.Asa ca am inceput de dimineata tratament cu antibiotic (s-a dus naibii distractia mea de weekend-un pahar de vin ).
Diseara ma duc in sfarsit la sala,la kangoo jumps ca saptamana trecuta am fost racita si am contramandat.
Cam asta despre noi.
Sper sa revina lumea si pe aici ca e cam pustiu.
Pupicei

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana_nt spune:

Salutari mamici si puiuti mici
Am fost si noi putin pe afara,dar cam batea vantul si nu am stat decat vreo juma de ora.
In rest nimic nou la noi.Suntem slava Domnului sanatosi,cel putin pitix ca de el imi pasa,ca eu m-am pricopsit cu o infectie urinara,de unde naiba nu stiu.Asa ca am inceput de dimineata tratament cu antibiotic (s-a dus naibii distractia mea de weekend-un pahar de vin ).
Diseara ma duc in sfarsit la sala,la kangoo jumps ca saptamana trecuta am fost racita si am contramandat.
Cam asta despre noi.
Sper sa revina lumea si pe aici ca e cam pustiu.
Pupicei

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Uraaa dau ZEeeeN la toata Odiseea, am fost afara cu E la plimbarica ca nu a batut vantul astazi, am stat o ora si am vazut si marea. Tare bine a mai fost sa ies din puscarie.
Va pretioaselor!

Mergi la inceput