Cel putin 5 kg jos!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

iuhuuu, merge bine, 61.0 dimineata, deci am dat 1 kg
neata fetelor si o saptamana buna
de azi am zis ca ma apuc si de pilates, m-am dat si cu creme/uleiuri anticelulitice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna!

Am actualizat datele in tabel.

Eu sunt la cm de ieri asa ca ma mai rasfat zilele astea, va citesc si incerc sa-mi adun fortele sa fiu mai disciplinata.

Plaja, soare... de vis! Eu ma tot uit pe poze sa-mi mai treaca dorul, mi-am aranjat pentru prima oara concediul de vara inca de luna trecuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

uite si poza ca sa va inbarbatez, facuta de pe balconul apartamentului in care locuiesc. Gresisem subiectul si pusesem poza la subiectul cu tarifele psihologilor, cred ca e un semn






[url=http://postimage.org/image/5xgilvnrr/][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

e buna ideea cu poza, una pe saptamana! sa ne reamintim ca si aici va veni vara si vom purta costum de baie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

daca e motivationala poza va fac una din aia cu o negresa care arata demential la plaja :)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

da, da, sa ne topim de invidie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

acum m-am uitat pe prima pagina si ma intreb ce cauta Marina pe aici? 1.70 si 57 kg? cred ca vrea sa be faca sa slabim de invidie; pai ce-ti mai trebuie toe slabit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Competitia e acerba pe plaja :)
Nu stiu sa-ti explic de ce vreau sa slabesc, piticii sunt maximi, nu exista o explicatie logica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

deci eu zic ca esti f bine, chiar slaba
eu la 1.65-67 ca nu stiu exact cat am, am avut si 48 kg = schelet, si 53 = ok, model chiar, desi slaba totusi, mi se vedeau coastele si 57-58 cand zic eu ca aratam cel mai bine si acolo as vrea sa sjung pe la 57-58

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

neata fetelor
60.9, cred ca n-am mai vauzt 60 de peste 3 ani, poate 4; ne pregatim de 59 saptamana viitoare :)

Mergi la inceput