Homeland

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

mihaela, uite cum poti picta pe piele artificiala

sanatate maxima va doresc si sa speram ca poate incepe cursu' de calarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Ocebine, mi-a placut mult si seria 3, my lips are sealed :) putem comenta pe masura ce vezi si tu episoadele.

Adela, nu stiu cum ati rezistat la povesti si hlizeli in sauna, io imi dau duhul dupa citeva minute :) dar dupa cum am mai zis imi place sa ma arunc intr-un hot tub sau jacuzzi . De fapt imi place enorm ideea de a te relaxa intr-un hot tub in aer liber pe timp geros :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna


edit: sauna pe dracu', ca acum imi dau seama ca nu stiu daca mi-am pus costumul de baie.


da' manusile exfoliatoare :) le-ai pus?

nici la serviciu nu te-ai dus, nici bagaju' nu l-ai facut calumea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

mihaela, uite cum poti picta pe piele artificiala

sanatate maxima va doresc si sa speram ca poate incepe cursu' de calarie


vaaai, e super! Silviei i-au sclipit ochii. Dar oare unde gasim noi vopsea din aceea speciala pentru piele? Sper ca merge si pe piele artificiala.

Mersi de urari sotului. Sper sa fie mai bine maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ocebine

Inca nu imi dau seama cu ce se maninca subiectul...dar imi place compania si am vrut sa intru sa o intreb pe Nelia daca impresionistii respectivi i-a vazut la Museum of Fine Arts? Am fost in Montreal (ca in fiecare an) de ziua feciorului mic si ne-am calcat bine de tot in picioare la expozitie. Pe cel mare l-am dus cu greu (ca-i mare fan la arta moderna si contemporana) dar si el s-a lasat convins la sfirsit ca a meritat!


"The surest sign of intelligent life in the universe is the fact that none of it has tried to contact us". Calvin and Hobbes



Ai fost in Montreal?? Mi-ar fi placut si mie compania ta. Da, acolo, nu-i asa ca a fost reusita expozitia? Cind mai vii, sa dai de stire, sa bem o cafea impreuna.

Noi inca avem bradul... dar il mai lasam, ca le place copiilor, miroase inca bine. La noi sint doua date cind vin sa le colecteze, e musai sa-l pun macar la a doua, prima cred ca trecut deja.

Acum, va scriu mic, sa vedeti doar voi: io n-am fost niciodata la sauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui speed


Adela, nu stiu cum ati rezistat la povesti si hlizeli in sauna , io imi dau duhul dupa citeva minute :) dar dupa cum am mai zis imi place sa ma arunc intr-un hot tub sau jacuzzi . De fapt imi place enorm ideea de a te relaxa intr-un hot tub in aer liber pe timp geros :)


n-am stiut ca-i zice hot tub, io ii zic www.hundspann.com/assets/badtunna.jpg" target="_blank"> butoi
da' nu prea am ocazia :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Da, da butoi dintr-acela ! Mai ca mi-as fi pus unul in curte ( de dimensiuni mici evident) dar cel putin 2 vecini vad in curtea noastra :)) si ar fi jenant sa apar ca o floare in timpul iernii in costum de baie in vazul lumii :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
a incurcat doua cifre in numarul ei dar nu stiu cum...ca cifra de la capat la ea la mine e a 4-a...ciudata incurcatura)



nu-i deloc ciudata daca ai un laptop idiot ca al meu caruia, dintr-un motiv pe care nu l-am identificat, ii sare cursorul in timp ce scriu unde vrea el. si zau ca apas numai tastele normale si-s cu degetele departe de cea care deplaseaza cursorul in stanga, de exemplu.


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





credeam ca numai mie mi se intampla chestii din astea paranormale

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Da, chiar voiam sa va intreb daca ati desfacut brazii...ca mie inca mi-e mila de el...noi mai stam putin cu el.

ocebine, aici spune oricine despre orice. Eu la arta nu ma pricep asa ca stau deoparte. Poate apare lilanda .


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



Nu am desfacut bradul, nu am strans luminitele din curte si nici nu avem de gand. E asa de iarna afara si asa de frumos, cum sa strang astea??
Daca ar functiona si pacostea aia de cos de la godin sa pun si un lemn pe foc as fi in culmea fericirii.
Apropos, stie cineva un sobar, cosar, ma rog, cineva care se pricepe sa faca un cos la un godin sau sa il faca pe asta existentu' facut de noi sa traga?

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

mihaela, uite cum poti picta pe piele artificiala

sanatate maxima va doresc si sa speram ca poate incepe cursu' de calarie


vaaai, e super! Silviei i-au sclipit ochii. Dar oare unde gasim noi vopsea din aceea speciala pentru piele? Sper ca merge si pe piele artificiala.



siteu' asta mi-a dat ideea ca ai putea intra la un pantofar sau chiar in magazinele de pantofi.

Mergi la inceput