dieta pinguinilor Oshawa

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Michelle,buflea,fetele...multumesc nu ma las eu asa usor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Carmaw, eu sunt sigura ca totul o sa fie bine.
De cand am vorbit cu tine ma tot gandesc la problema ta si am reusit sa o incurajez pe soru-mea.

Aqai, si ce daca ai baieti? Noi surorile ne numaram acele fire subtiri de origine epidermica situate chiar acolo - doamne ce ne-a mai certat bunica-mea cand ne-a prins controland numaratoarea! Ca doar nu era sa ne credem pe cuvant!

Buflea, ce discutie gingasa si mortala. Neaparat sa o salvezi undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ok, dragelor, mai incerc o data sa mut discutia de la inimile defecte la putzele umflate si perfect functionabile ( sper ).

Deci am rezolvat in stil agresiv ... Am intrat in baie si am inceput artzagoasa ... ce se intampla aici, de ce nu va spalati, lasati vorba ... Fica-mea a incercat sa-mi explice dar i-am bagat periutza in gura. Deci de fapt nu am rezolvat, ce sa ma fi apucat sa-i explic fica-mii de ce o putza umflata dimineata bucura pe toata lumea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

mi-e frica sa folosesc prea multe o data, ca am auzit ca poate da dureri mari de stomac. eu am luat ieri doar un sfert de linguritza.

plus ca e f. scump. $17/lb


Pai putin, o lingura la o cana de lapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Vivi, e mai usor cu 2 baieti. poti avea discutii in grup si nu se vor certa cine ce are si ce n-are intre ei, cu cu tertii :))))) sau similar daca ai numai fete.

uite la saraca buflea acum tre' sa aiba discutii individuale sa-i convinga ca nu trebuie bandajat pee-peeul baiatului. sincer, ma prapadesc de ras cand ma gandesc cum o sa urmeze discutia si-s curioasa cum o scoate buflea la capat

asa au amandoi un peepee care face aceleasi traznai si fac amandoi pisu' din picioare

michelle, da' acum ce te faci, mananca aceeasi mancare si la cina, sau tre' sa gatesti altceva?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Da bai Aqai, la tine, cand or fi in competitie, o sa vina cu lungimea la tine, sa decizi tu care e mai puternic. Sa te vad atunci cum explici diferentele in mod pozitiv.

Cum bai Viv, si intre fete exista curiozitati din astea ? Va ca fetele numara, nu masoara ...ha, ha

Va dati seama ce e la Rufus, cu 3 fete si a 4a cu picioarele lungi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Aqai

Vivi, e mai usor cu 2 baieti. poti avea discutii in grup si nu se vor certa cine ce are si ce n-are intre ei, cu cu tertii :))))) sau similar daca ai numai fete.

uite la saraca buflea acum tre' sa aiba discutii individuale sa-i convinga ca nu trebuie bandajat pee-peeul baiatului. sincer, ma prapadesc de ras cand ma gandesc cum o sa urmeze discutia si-s curioasa cum o scoate buflea la capat

asa au amandoi un peepee care face aceleasi traznai si fac amandoi pisu' din picioare

michelle, da' acum ce te faci, mananca aceeasi mancare si la cina, sau tre' sa gatesti altceva?



_


ai intuit f. bine...da, asta e o "gateala " in plus si cine mai gateste ca mine la 7 dimineatza...
...unde e statuia???

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Deci se pare ca starea mea de relaxare si bine se invarte in jurul mancarii, damn it !


Buflea, mi-ai inseninat ziua! (adica seara...)
Ma simt asa bine cand cineva (mai ales o doamna) recunoaste chestia asta. Nu ma mai simt singur si neinteles...
Tot tu: cred ca n-am ras asa demult cand am citit "cerata" copiilor tai. Recunosc ca i-am aratat si Torei, nu se putea altfel!
Referitor la dieta cu boabe, azi mi-am completat stocul. Un pas important, nu? Ca de inceput nu incep acum...maine plec la o verisoara la tara, si ma asteapta cu.....si cu cateva.....si mai ales cu.....In fine, am promis sa nu mai scriu de lucruri "sfinte".
Ma tot gandesc cum arata viviana in pat, cu ochelarii pe nas (na, ca am desconspirat ceva...) si cu tava plina in fata. Vorba cantecului: "fericirea are chipul tau". Si da, si eu cunosc rasul ala la fete. Felul ala de ras.

carmaw...ma tot straduiesc sa zic ceva si nu-mi iese. Asa ca mai bine tac. Dar de gandit, ma gandesc...

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea


Va dati seama ce e la Rufus, cu 3 fete si a 4a cu picioarele lungi




Ce sa fie?
Curent!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

beton logica Flaviei

zic sa ii explici fetei ca nu tot ce se umfla tb badajat..ca de ex...
muschii
nah sa te vad

Aqai bate cuba cu fata... nu o sa avem pb din astea
dar ce o sa mai facem noi plimbari prin parc sau excursii de we peste vreo 12-15 ani pe principiul.. poate aveti treaba si noi va retinem

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Calatoria lui Mos Craciun
...................................................
[b]Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput