Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *456*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

Las si va doresc o zi cum o doriti!

all si trec la treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Vreau si eu cafea ca mi-au inghetat urechile

Bianca , asta sa fie singura ta grija de acum incolo, sa faci procura la 6 luni !


Fug la treaba dar mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Dupa ce am scris mesajul, mi-am amintit ca o prietena, fosta colega, inca lucreaza in domeniu si in plus, a divortat anul trecut. Ar trebui sa stie si oricum, are si pe cine intreba. I-am scris pe mess.

Keutu cheliutu


multumesc!

daca exista o metoda care nu necesita facut prezenta la tribunal e bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

stiu sigur ca nu trebuie neaparat prin tribunal. daca partile sunt de acord se poate face o intelegere la notariat unde este trecut clar>
cine are custodia copilului (si aicin poate fi mama, tata sau 50/50 - caz in care nici unul nu poate lua o decizie in privinta copilului fara celalalt)
unde va locui copilul
cu cine isi petrece vacantele/sarbatorile etc
in ce proportii participa fiecare la cresterea si educarea copilului
cand poate fi vizitat copilul de parintele cu care nu locuieste
etc, etc - orice vor parintii sa scrie.

fratele meu a facut un astfel de acord. a fost semnat chiar pe 6 decembrie, deci stiu ce spun.
problema este in situatia in care partile nu pot conveni asupra chestiunilor de mai sus...si atunci e musai sa se ajunga la tribunal.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Coreland echo de marti cu monitorizarea de azi, avem un bebe perfect sanatos de 34s si sanse de a ajunge aproape de termen.

Traiasca Clexane-ul!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 34+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

salutare-salutare!

cf mey fetelor va cuprinse panica acum cand aveti copii mari si nebunatici, cu care va minunati zi de zi si va mandriti ?! deci...Silvi iesi din butoaiele alea cat mai repede-s-au spart ghinioanele demuuuuuuuuuult tare demult; ce sa mai si soarele asta cu dinti face bine la ceva!!!

Bianca- ne rugam sa iasa totul ff bine, si pt Vladimir si pt tine!!cine stie ce iese la drum de seara in " puncte, in vreuna din calatoriile tale? primul pas:ia-ti un avocat al dracului de bun

Denisa- ne bucuram de rezultatele extraordinare

acum noi suntem bine, acasica amandoua(amantrei) am intrat in prenatal si e asa de bineeeeeeeeeeeeeeeeeeee ; sunt fericita ca am acumulat pana acum doar 8 kg, am energie, as da si cu aspiratorul, dar stau totusi cuminte;
maine iau lucrusoarele de bebelus de la mama si-ncep sortarile, mai iesim cu sania pe fara, sau cu catelusa noastra, ca la noi inca e zapada, avem si nocturna, eu doar o trag pe Ari, cand vine tac-su se dau efectiv cu viteza


va doresc o zi faina[olala

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 29
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Coreland echo de marti cu monitorizarea de azi, avem un bebe perfect sanatos de 34s si sanse de a ajunge aproape de termen.

Traiasca Clexane-ul!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 34+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!



ma bucur nespus pentru asa vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Coreland echo de marti cu monitorizarea de azi, avem un bebe perfect sanatos de 34s si sanse de a ajunge aproape de termen.

Traiasca Clexane-ul!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 34+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!





Asa da !! destept Victor, doar nu o sa iasa afara pe frigul asta !!

mamica cea cuminte si va dorim sa ajungeti la termen !!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

salutare-salutare!

cf mey fetelor va cuprinse panica acum cand aveti copii mari si nebunatici, cu care va minunati zi de zi si va mandriti ?! deci...Silvi iesi din butoaiele alea cat mai repede-s-au spart ghinioanele demuuuuuuuuuult tare demult; ce sa mai si soarele asta cu dinti face bine la ceva!!!




sper sa se fi spart toate ghinioanele si sa ne mearga la toate bine in noul an. ai grija de burtica si mai bine lasa aspiratul si trasul saniei...gasiti sigur alte activitati atractive si nepericuloase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

azi schimbam prefixul: 30 saptamani!!!!

Doamne de abia astept sa ma vad asa !!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 30
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput