Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desert_rose spune:



Am gasit si eu acest topic, cu o destul de mare intarziere. Stiam ca s-a discutat pe internet, dar am crezut mult timp ca este vorba doar despre facebook (sau ca discutiile au inceput aici, dar apoi s-au mutat acolo), de vreme ce pe forum intrasem si nu gasisem unde. Am descoperit threadul recent. Nu-i nimic, mai bine mai tarziu decat niciodata!

Vreau sa multumesc din tot sufletul celor care ne-au ajutat cat am fost in spital. Nu m-am asteptat, sincer, la atata caldura sufleteasca si dragoste de aproapele.. si omenie... in zilele noastre.

Am citit threadul cu mare emotie, am retrait clipele petrecute in spital. Am recunoscut din mesajele voastre cateva dintre persoanele care ne-au vizitat acolo. M-am emotionat din nou pana la lacrimi.

Multumesc inca o data tuturor celor care au fost alaturi de noi, venind la spital, dandu-mi un telefon sau un mesaj.... ori rugandu-se pentru baietelul meu. Gandurile si incurajarile voastre m-au ajutat foarte mult sa nu cad prada disperarii, sa nu ma simt complet singura si neputincioasa (uneori ma simteam, in fata vointei lui Dumnezeu suntem oricum neputinciosi).

Bunul Dumnezeu mi-a ascultat ruga, v-a ascultat ruga si mi-a facut puiul bine, acum este in bratele mele.

Mananca laptic de la mine. Ne-am externat cu 2700, iar la ultima cantarire de acum cateva zile avea 4700 (la 40 de zile de la externare). Recupereaza bine de tot, a fost si este un adevarat luptator. Pediatra care ne viziteaza acasa este foarte multumita de el, dpdv al dezvoltarii fizice si al achizitiilor - pentru varsta lui. Urmeaza sa mergem la primul control la Bucuresti (din seria celor lunare la care trebuie sa mergem), astept cu nerabdare ce ne vor spune doctorii. Sper sa primim numai vesti bune, simt ca asa va fi!

Dragi mamici, sunteti extraordinare! Sa va dea Dumnezeu sananate si sa va rasplateasca bunatatea inmiit. Va iubesc si va doresc tot binele din lume, voua si puisorilor vostri. Doamne ajuta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Bine ai revenit si ne bucuram de vestile bune ...

Multumirile ca multumirile, dar mie sa-mi raspunzi la intrebarea cu mancarea ..ca sa zapacim subiectul asta si sa cerem retete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Chiar ma gandeam la voi, cum mai sunteti...
Ma bucur ca e totul bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Desert-Rose, ma bucur sa aud asa vesti bune! In continuare iti doresc pt pui multa sanatate .

Mergi la inceput