FIV in Ungaria 171

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Imi...mersi mult,si tie iti doresc mult noroc,sa vii cu beta mare...si nu numai..sa ai 9 luni splendide..restul vine de la sine
Umbra...ceaiurile nu mi le-a prescris nici un medic,le beau asa de capul meu,dar nu cred sa reprezinte vreun risc.
beau ceai de urzica,cretisoara,trifoi rosu,radacina de unicorn,unele sunt pentru stimularea ovariana,prepararea uterului pentru sarcina,
cretisoara de exemplu contine progesteron natural,radacina de unicorn previne avortul spontan..dar citeste despre ele pe net(sunt o gramada de informatii)si am cumparat si tinctura de branca ursului si soc.
in rest nu tin o cura anume..pur si simplu nu pot tine o cura asa cum e scris pe hartie,incerc sa mananc multe legume fructe iaurturi,si odata pe zi mancare fiarta,fara faina si dulciuri.cam atata
am mai facut dieta asta,reuseam sa slabesc 8-10 kg pe luna dar......problema mare e sa nu iau inapoi
Olimp.. ma bucur ca esti bine,si bebe e activ,nu conteaza sexul..sanatos sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Nicoleta...rpima adresa e OK,eu pe aia comunic cu PK...si sapt asta am vb cu el.

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anicoleta79 spune:

buna. tie dupa cate zile ti-a raspuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

DUPA MAXIM 1 ORA

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anicoleta79 spune:

BUNA ImiMS. Deja ma stresez. I-am scris la dresa respectiva si nu mi-a raspuns. nu stiu ce sa mai fac i-am trimis mail de 2 ori. Tu i-ai scris mult? eu i-am scris tot istoricul medical pe scurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

eni multumesc , si tie iti doresc sa se implineasca dorinata

eu am luat in loc de tinctura de branca ursului , pastile , regleaza bine ( cel putin mie ) ovulatia




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Eni...asa am facut pana la urma, am sunat vineri.

Candy multumesc! o sa stai la Gyongyi? sper sa ne vedem

Imi..ai PM.

Pentru toate fetele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salutare !!!!

ENI mersi mult de raspuns. Am mai tot citit si io despre ceaiuri pe net....dar o parere in plus nu strica si de aia te-am intrebat

anicoleta imi dai emotii cu mailul lui PK. Ciudat ca nu raspunde, si mie imi raspundea ff rapid. Am vb inainte de Craciun cu el si mi-a rasp in max 2 ore. Maine tb sa-i scriu dupa ce ies de la medicul meu de la control, sper sa-mi rasp ca de el depind .Incearca sa suni maine la clinica si vezi care-i treaba ...

Olimp ma bucur ca sunteti bine
Daniella capul sus !!!

celelalte fete va pusi si sa aveti grija de voi....mai pove

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Nicoleta...asa i-am scris si eu prima data, istoricul meu pe scurt...adica mai lung ...ma rog...dar a fost tare promt...curios ca nu-ti raspunde...I-ai scris in engleza,nu?

Maxia...PM

Fetele care sunteti in focuri...baftaaaaaaaaaa

O duminica frumoasa tuturor

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Imsi multumesc foarte mult. O sa le iau

duminica placuta fetelor!

Mergi la inceput