FIV in Ungaria 171

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

IMIMS bravooo fata...super vesti ! Spor la treaba iti doresc si .....recolta buna .

Vad ca ati inceput anu cu vesti bune....asta ma motiveaza,parca un pic mai mult si pe mine .

va pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

Imi,sa ai vesti bune in continuare!

o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

buna toate fetele
ioana12345, candy1902 ma bucur ca nu o sa fiu singura vineri la szeged, sper sa ne intalnim.
ioana am vazut ca esti din bucuresti, candy tu? eu din constanta
cu ce ajungeti acolo? noi plecam cu trenul din buc. nord pana bekescsaba, de acolo alt tren la szeged. asa am inteles de la gyongy pe care , ca mai fac fetele.desi initial am zis zadori, apoi PK, acum iar zadori dar ca plan de rezerva am si programarea la PK pe 5 feb.pt cazul in care se descopera chestii grave nebanuite. fetele , la prima intrevedere cam cat costa?, eu ma gandeam sa preg un pic mai mult decat consult (25000huf) si eco(10000huf) daca acestea sunt preturile.
la intoarcere, povestesc cu lux de amanunte, poate mai intereseaza pe cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

o sa plecam din aceasta seara pt a ajunge joi seara la szeged sa avem timp sa mergem in recunoastere si sper sa gasesc o cam libera la gyongy.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

fetele, " cele mai misto gagici" cum spunea cineva odata pe aici, cum se activeaza PM?
omul cat traieste invata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

gata, am descoperit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Candy , imi pare bine ca ai un copil deja si ca incerci again, eu ma refer la cazurile de RIF la care doftorasul tau nu e cel mai forte!! Ok iar ce tine de emailuri sau telefoane , e varza a recunoscut si el , iar tare te a si vedea cand ti se termina vreun medicament si nu ti trimite reteta decat dupa 5 telefoane si 3 emailuri ,aici nu suntem la Romanica unde o cunosc pe tanti de la farmacie ,
crede ma vorbesc si limba daca trebuie cu toate astea nu am fost mai presus, deci let's stop here ca nu sti ce norocoasa esti !!

Imi , sper sa ne vedem , dar cu analizele sorry dar sunt cateva zile expirate alti bani alta distractie ,off off, banii sa ia naiba , eu ieri am ajuns la Urgenta am facut bad reaction de la Estrofem care mi la dat PK , dar m au pus pe picioare in 6 ore multumesc Emergency UCL , super profesionisti , nu opresc medicamentul ca i am explicat Dr ca e FIV si nu dau inapoi orice ar fi, asa ca sper sa fiu mai bine dat inceputul e cam drastic!!
O zi faina !

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Daniela sper ca nu te mai simti rau!Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Velvet , multumesc mult , ma simt mult mai bine si vie acum , dimineata am fost inca putin ametita dar acum mi am facut niste legume in steamer si am mai prins putere,apa multa si bineinteles medicamentele!!
fetele

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FIV_Ungaria spune:

Cap.172

Mergi la inceput