FIV in Ungaria 171

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea31 spune:

Am ramasa o cutie intreaga de injectii Menopur, este in termen si am pastrat-o in conditii optime.Daca intereseaza pe cineva sa ma anuntati...Multumesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella , bafta la examinari , uf Doamne prin cate mai trecem ca sa me vedem visul cu ochii !




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

La Multi Ani fetelor!

Am intrat doar sa va pup...si sa va spun ca sunt OK...si ma bucur sa citesc ca toate fetele sunt bine!
Eu pe 22 ianuarie merg la PK ptr o discutie finala,sa-mi dea schema de tratament si sa-i dam bataie.
I-am trimis la Zadori o felicitare de Craciun si mi-a raspun cu urari de bine
Va pup,aveti grija de voi!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

hello ragazze La multi ani de ziua numelui daca sunteti Ioane...sau aveti in fam Ioni / Ioane

Olimp mersi de incurajari....mi groaza...mi frica ,nici nu stiu am asa niste sentimente ciudate pt ziua de luni ....om vedea ce-a fi.
Daniella , ImiMS bafta va doresc ...sa incepeti cat mai repede FIV-ul cu noroc !!!
Cu Szeged nu va pot ajuta ca nu stiu pe nimeni care a fost acolo....dar am mai citit de Gyongy ca e foarte ok !

Am doua colege gravidute (natural) la lucru ....asa-s de faine ..

v-am pupat pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

umbra

imi punii sunt starnsi bine - bine de tot !
bafta si asteptam vesti bune




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Imi scumpita tu pe 22 eu pe 25 la 10 am prezenta la PK mi am luat belet de avion acum dupamasa , ca mi a raspuns cam tarziu adica 1 hour , cat stai la Buda???

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Olimp , daca noi tre sa suferim mai mult asta e !! No problem ca deja asa ma duc la Fivuri zici ca ma duc la club" bamboo"" o sa fie zile mai insorite si pt noi!! Mai am speranta !!

Umbra multam de incurajari!!


5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DaniellaSM

Salut si neata asa pe la amiaza ,
La multi ani Ioana si Ion!! si al meu hubby sa traiasca ca e Ionel , care cu greu l am dus ieri la biserica sa luam aghiasma si bineniteles ca am ramas singura la o coada ca pe vremeaa lu Ceau.. se uitau englezii de pe strada ce doamne ne da ei ha nau cum sa inteleaga ca na ... nici nu am sa le explic!

Olimp , tie dor de mine??? , iata ma aici prezent , restul fetelor cred ca lipsesc motivat !

eu astept cuminte un email de la PK pt a ma programa la histero cu endo biopsie si sper sa mi iau toata medicamentatia ca pe urma sa intru in flacari cu un nou si sper ultimul FIV

Maxia ,eu o cunosc pe Gyongy de la clinica, e o doamna de nota 10*,super de treaba in special daca nu vorbesti limba e un ajutor mare si am inteles de la alte fete care au stat la dansa ,au fost foarte happy ,+ canale RO iar din cate stiu eu daca e Double room vreau sa cred ca e pt 2 persoane, altfel ti ar da single ,sau ar fii pretul de persoana, eu nu am stat niciodata la ea pt ca am avut unde sa stau si vorbesc limba .
Cu bucatarie separata si mancare nu stiu daca se merita ca sunt plimba tava cu niste mancaruri doamne doamne, si preturi super ieftine nu se merita sa ti cumperi, si sa ti faci !!9parerea mea strict;))))
daca te descurci singura sunt foarte multe site-ri cu apartamente& garsoniere doar da un search pe szeged!

Sa fiti iubite alooo si Doamnele absente!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!




Multzumesc , Daniella esti o dragutza , i-ti doresc tie ca de altfel tuturor aspirantelor ca ánul 2013 ,ca visul vostru SA devina realitate, de altfel este si ánul fertilitatii asa ca Doamne ajuta !!! Va pup




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Gyongyi si iti doresc multa sanatate, ca restul vin de la sine , sa dea Domnul sa ni se implineasca visul de a avea un bebe,2013oare chiar ne o fertiliza pe cateva?? well sper asa a zis si orbul ca va vedea , dar cand?? ramane de vazut!!si cum nu vede

Sorry fetele am glume in program ,

ha cea mai buna prietena a mea e gravidita natural in 6 saptamani , ma tot cicalea la ultimul fiv ca ea ma asteapta sa ne gravidim deodata pana cand i am spus sa si faca treaba ca daca asteapta dupa mine ,, face panza ,,valeu!

o seara faine domnitelor!!



5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna dimineata.

Olimp,Umbra,Daniela
...multumesc ptr urari!

Dani...nu stau la Buda,plec si revin in 22.Deci cafeaua o bem mai incolo.

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput