Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia la multi ani si din partea mea. Tot ce-ti doresti sa se implineasca.
Ce-mi place atmosfera asta de sarbatoare de la voi de acasa...
Si noi bucatarim cu mic cu mare, ne incurcam care pe care pe aici prin bucataria mica...
Si Adela are de facut o lectie in fiecare zi la mate si una la reading. Aseara facea ceva suplimentar si se cam mosmonea.
se corconeste la niste exerciti usore...mami o grabeste...hai mai mami ca nu stam toata ziua aici...Adela incepe si scrie repede raspunsurile. Mami o opreste...hei hei cat face acolo? Pai nu m-ai grabit tu, de cate ori sa-ti spun ca graba strica treaba...uite ca a stricat-o asa ca nu e vina mea.
Un Craciun fericit fete dragi.
Drum bun celor care pleaca si fara vreme grea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si mult spor la pregatiri la voi
Polux, sunteti foarte silitoare, felicitari Adelei Fi`mea nu lucreaza nici pe sfert din ce zici tu, ca sa fiu indulgenta.
Ei pt vacanta au avut ceva fise pe care le a terminat sambata si a spus ca va citi. Bine, i am zis si eu sa si ia cateva zile de relaxare totala, ca le merita Asa ca inafara de dansat pe tocuri , desenat alela, nici nu a facut nimic altceva.

La noi ploua asa ca nici vorba de patinat.
Dar am o surpriza pt fi`mea si anume un coleg va sosi imbracat in MC cu sacul cu cadouri Cred ca e ultimul an in care nu are niciun dubiu cine e MC asta de indeplineste dorinte si am spus sa profit si eu


Craciun fericit fete dragi, sa gasiti sub brad multe cadouri dorite si sa va bucurati din plin de fericirea piticlontilor



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

io sunt la treaba,da?

am fost asa de proasta sa nu-mi iau si eu pe 24 liber:(..
sunt si putintel obosita ,sambata am avut musafiri pana pe la 3...ieri am facut sarmale..la 1 noaptea impachetam cadourile...azi sunt invitati la nasi, maine la socrii..si apoi mai vedem

care mai munciti?:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Dragelor, va urez un Craciun Fericit si linistit alaturi de cei dragi - sper ca Mos Craciun o sa va aduca tot ce va doriti!!

Va pup si va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ia priviti ce faceau copii,in camera lor, cand parintii erau la un pahar de vorba

http://www.youtube.com/watch?v=V-Bow9utpTM&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=T4nLi5w9SEM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna dimineata la Mos Ajun!

Eu impreuna cu fetele am rezolvat cozonacii si inca trei feluri de prajituri, m fost aseara la colindat(pacat ca inchisera astia webshots-ul ca incarcam rapid niste poze)
John si bunicul se pregatesc de facut sarmale, piftii si friptura, am impachetat cadourile (in afara de John am rezolvat petoata lumea) asa ca il asteptam cu nerabdare pe Mos Craciun!

Va invitam asadar la un mic concert de Craciun:
http://www.youtube.com/watch?v=NyBaYgaJTUY
http://www.youtube.com/watch?v=JAfiOg8EM5U

Craciun Fericit si sarbatori linistite cu multa sanatate.
Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

am facut niste sarmale in oala de lut ..o bunatate..iar Sorin a facut o ciorba taraneasca de porc...si m-a sunat sa-mi zica ca i-a facut poza ..moment in care i-am zis ca-mi este clar este pe drumul ala de unde nu te mai intorci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Hahahaaaa, Kimmy, Gangnam style si lady Gaga, au stiut baietii ce e pe val !! Si felicitari pentru ciorba lu'Sorin, asa mai da !! Da unde-i poza cu oala ?? (spune-i sa puna alaturi si ardeiu iute, daaa ?)
Oh, ca erea sa uit, felicitari pentru Cristal si fetele, neica m-ati dat pe spate cu atitea bunatati !! Vad ca barbatii-s la putere anu asta, la pregatit masa de Craciun !!
Sarbatori fericite tuturor , sa avem sanatate, liniste si noroc si bani !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Craciun fericit, cu bucurii multe si sanatate!!

Mergi la inceput