Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 ~17~

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

Madd la mine a fost gata in 7 zile.trebuie sa suni tu la clinica sa intrebi. nici la mine nu s-a putut vedea pe site.


13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

Nu stiu ce crema antivergeturi sa aleg....voi ce folositi?am inteles ca nu toate cremele sunt bune :)

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Va multumesc, fetelor!
Crina, eu am inceput sa ma dau cu crema pe corp..Chiar daca nu mi-a crescut burtica(doar mi s-a dus talia mea de viespe ;) ) ..Mi-am luat de la Herbagen unt de cacao...Miroase a cioco si cica e foarte bun pentru vergeturi si celulita..acum eu nu stiu cat e de buna..dar nu costa cat Elancyl:D

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Simcri, am avut ceva scurgeri maroni de prin sapt 7 pana in sapt 9.., dar cand au inceput..mi-am sunat dr si mi-a marit doza de utrogestan. Eu am un istoric..cam trist...
Acum m-a linistit si mi-a spus sa iau in continuare utrogestan si acid folic, sa renunt la aspenter si daca nu vor interveni alte complicatii, ne vom vedea dupa rezultatul de pa BT, care dureaza ...10-14 zile lucratoare la Medlife...
Mi-a recomadat o viata normala si sa ma linistesc.
Simcri, nu mi-a spus nimic de semne de sangerare activa. Totul a fost atat de frumos, pana la final cand a descoperit acel hematom la SG.
Bb e bine ! Cat de frumos era cand ii verifica organele interne si i se vedea inimioara batand!

Madd11ee, ma bucur ca ne-ai scris, eram ingrijorate. Ma bucur ca totul e bine!



Kris mama Biancai Maria (26.01.2005) + 11s+

Bia balerina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen1985 spune:

Buna fetelor! Acum am ajuns si eu acasa, am citit repejor ce ati scris ... felicitari pt vestile bune si pt printesa . Am facut morfologia dim e totul ok din ce s-a vazut. Eu care ma laudam ca o sa aflu sexul azi ... bebelusul a fost f f f obraznic ... nu a stat deloc, abia l-a putut masura de cat se foia...in general ii intorcea spatele doctorului . As vrea sa intreb fetele din si de pe langa Bacau la ce dr au mers pt morfologie pt ca vreau sa mai fac una cat de repede. Sunt de genul 2 pareri sunt mai bune decat una. Asa ca va rog sa-mi lasati un mesaj aici sau pe privat eventual cu un nr de tel unde as putea face o programare. Ms

Mami de Bianca 07.05.2008 si 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Kris, o sa fie bine si la tine..O sa vezi..
Am inteles ca rezultatele noastre pot fi gata si putin mai devreme..sa sunam inainte..Eu ma gandeam sa dau saptamana viitoare un tel..As vrea sa imi fac si programare la dr pana in 21 decembrie, ca sa pot pleca si eu din Bucuresti linistita..
Eu iau de la inceput utrogestan, 400mg/seara(2 pastile)..Sper sa nu mai fie nevoie de No Spa..Azi nu am mai luat..
Kris, tu l-ai vazut pe bbe si la fata? La mine s-a vazut doar funduletul:D


11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Kris este foarte bine ca esti pe utrogestan, si trebuie intrerupt aspenterul cel putin pana se resoarbe hematomul, trebuie avut grija si cu efortul, oricum cel mai important este ca bebe este bine
Madd felicitari pentru rezultatele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Multumesc mult, Simcri!

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Felicitari tuturor pentru rezultate!
Kris, multa sanatate!

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 14s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Felicitari Miche, Mada!

Eu voi astepta morfofetala de trim. II ca sa aflu sexul. Sunt programata pe 3 ian, la Regina Maria, voi avea 23+ asa ca o sa se vada clar.



Raluca


S 19+

Mergi la inceput