Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

sarbatori luminate cu bucurie, intelegere si iubire tuturor!
la noi nu a venit mosul... toti banii s-au dus la masina.
a venit in schimb la crina. a fost fericita cand a vazut papusa lalaloopsy si bucataria. a facut si puzzel-ul tu mosul si a si pictat cu bunicu cateva planse cu acuarelele noi. oricum lalaloopsy e no 1.
va imbratisez pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Numai Ilinca a dezvaluit Mosul??? Of, am crezut ca azi se dezvaluie misterul... Mosul meu a fost Gina2008, care a suferit o interventie chirurgicala si acum este in refacere. Ii doresc sanatate multa!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Pai si eu am inteles ca azi se dezvaluie misterul si m-am conformat!;)) Asteptam si pe celelalte tufete, dar poate unele-s la colindat, altele au colindatori, unele digera inca sarmale si cozonaci, altele poate-s mahmure:)))
Sophia doarme, huzband e la colindat, eu lancezesc, as manca prajituri dar n-aaaaaaaam...asa ca am dat iama in dulciurile lui Phi
Refacere rapida, Gina2008, sper ca nu a fost nimic complicat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

la mine a fost f usor sa descopar cine-i Mosu' meu si anume Ilink.
Am vazut avizul....numele imi spunea ceva...dar n-am bagat mana in foc pana n-am deschis coletul si am gasit ca si confirmare siropul de muguri de brad...care ffff buuuunnn .(acesta a fost indiciu de confirmare pentru mine).Dar locul 1 l-a si il ocupa inelul,apoi un luciu de buze Victoria secrets,un portfard si o esarfa.Mosule


Gina refacere rapida

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Tufete dragi, va urez din suflet un Craciun luminos, sa stiti ca ocupati fiecare un loc aparte in inima mea!Mosul meu a fost Dodo, mi-a oferit o superba gentuta crosetata, o sa o pozez si o sa v-o arat si voua!! Le multumesc si pe aceasta cale si Craciunitelor forumistice care s-au gandit la noi, am fost foarte placut impresionata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Craciun fericit, tufete dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Salutare si sarbatori minunate va doresc!

Mosul meu a fost Novus. Ea e vinovata de geanta-cal. Iubesc acea geanta si o port ori de cate ori simt ca ziua nu incepe cum trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Craciun fericit!!!! Sper ca a fost Mosul darnic cu toata lumea!!!

Anaan ce a patit Gina? Cum se simte Gina, este bine? Sanatate multa Gina!!!

Cadoul meu a sosit pe 24 si m-am bucurat extrem de mult, mai ales ca nu ma mai asteptam sa soseasca de sarbatori. Am fost tare, tare fericita cand l-am deschis si am vazut de la cine este Mosul meu a fost ...Anaan Un cadou deosebit, uicat, deoszebit Am primit o geanta plic pe care abia astept caci imi place la nebunie sa o port si un guler ff frumos (recunosc ca nu m-am prins din prima ce este) pe care abia astept sa-l introduc intr-o tinuta...va fi una deosebita cu siguranta Le-am facut si poze, o sa le vedeti si voi. Si copiii au primit cadouri f frumoase! Multumiiiim, draga Mos!!!!

Ela bine-ati revenit!!! Cum sunteti? Ne auzim la telefon!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Craciun fericit, fetelor!
Eu nu-s nici la colindat, nici mahmura nu-s.
La noi toboganul si-a scos deja banii, toata ziua au fost amandoi calare continuu pe el.
Barbatu-meu zice ca groapa cu nisip ne mai lipseste in casa, in rest le avem pe toate.
Gina, sper ca e totul bine acum. Multa sanatate!
Anan, Monn, e corect spus" multa sanatate"? Ca parca suna cam ciudat multa/putina sanatate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Cadouri am primit multe si frumoase, recunosc :

- de la Cristi : portofel Desigual f fain (era cazul sa-l schimb, caci am unul de la Craciunul din 2010, primit tot de la Cristi)
-de la Leon: curea Musette
-de la David: balerini Tommy Hilfiger care au fost un pic cam mari s astazi am fost si i-am schimbat intr-o pereche de botine
- de la mama: o rochie f frumoasa crem, un dulapior micut de pus in bucataria cea noua si margele
-de la soacra : caciula si fular, plovar, manusi de bucatarie (din acelea pt aragaz, cuptor) cu motiv de craciun
- de la Chiti: o pereche de cercei ff frumosi de la H&M, pe care mi-i doream, dar nu i-am mai gasit
-de la surioara: crema Lush de corp si maini f hidratanta, ff faina
- de la fini: am primit un cadou, un voucher in 2 la un spa, cu masaj si tot tacamul, ciocolata si sampanie + ei o s-o faca si pe bona
- de la viitorii fini: set de lenjerie pt pat (viitorul pat caci este de 2 pe 2)
-de la verisoara mea am primit o rochie de la H&M din colectia Martin Margiela 1992 + cercei care sa mearga la rochie. F faina rochia!
- de la prietene dragi: capsule de gel de dus, toate cu miros diferit, ff faine. Abia astept sa fac baie in fiecare seara ; de la alta prietena draga: parfum ff fain, bratara si cutie de bijuterii, ambele deosebite, un tricou festiv si un mic accesoriu de pus la telefon

Cadoul suprem, de care m-am bucurat cel mai tare: aspirator care face singur treaba!!! Mi-l doream ff mult, caci Leon umbla de-a busilea si strange toate scamele si le baga in gur + in ultima vreme nu prea mai am timp de dat cu aspiratorul Este minunat, il iubesc, isi face treaba f bine. Cand se descarca se duce singur la locul lui si se incarca. Este tare destept!!! Astazi l-am lasat intr-o camera si am plecat in oras, iar cand m-am intors era luna si bec, chiar si sub pat Ce sa mai, il iubesc la nebunie!!! Mi-a placut de Cristi, pt ca i-am zis sa nu-mi ia electrocasnice de Craciun, asa ca pe acest cadou scria "Fam Gireada" Ce sa mai, il iubesc si e Cristi

- sper ca nu am uitat de nici un cadou....


Mergi la inceput