Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Olga, cum il cheama exact exact? Barbatu-meu zice ca a vazut niste teste si nici unul nu iesise 100% eficient, dar daca face 90%, tot e mai mult decat apuc eu sa fac. poti sa ai si covoare sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Sarbatori fericite si tot ce va doriti! Va imbratisez cu drag pe fiecare

Gina: recuperare usoara si multa sanatate!

Noi am inceput de aseara sarbatorile, am avut la masa cumnata cu nepotelul si soacra. M-am bucurat tare sa-l vad pe cel mic, nu-l mai vazusem de la botez, mi s-a facut dor de bebe mic, ce frumos mirosea

Azi am fost la munca pana pe la 15 si apoi am luat copiii si am fost la nasa lui Sebi. Noi am primit mici cadouri, copiii cei mai fericiti in mare parte numai jucarii le-a adus Mosul.

Maine o tura pe la mama si fratele, apoi la munca si poimaine la nasa lui Luc, tot pe drumuri

Olga: ce cadouri super ai primit






http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Kea eu sunt f multumita si sa stii ca se urca cu succes si pe covoare, eu am unul in living, atos. Clar nu il aspira ca si un aspirator performant, dar tot este mai bine decat ce este de obicei pe el Pe parchet isi face treaba super, super, a strans intr-o zi o gramada de par si praf. Eu zic ca te scapa de mai mult din jumatate de treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Kea, al meu este Samsung navibot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Multumesc, Olga!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi,

Oli se vede ca ai fost cuminte...aspiratorul e minunat din ce descrii tu...eu l-am vazut intr-o reclama video odata...sa-l stapaniti sanatosi.

Noi azi mergem la nasi...iar copii care stiu ca acolo sunt super alintati ...chiraie deja...Bogdi ii citeste Isabellei Cenusareasa iar mandra momentan asculta.

all
Las cafa si ceai pentru gravi



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Monnvas!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 32+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Monn- La multi ani!

Superbe cadouri! Fetelor, ati fost extrem de inspirate.
Olga- Rasfatata ca intodeauna.....(las deschisa lista cadourilor)
Elfilor- Incercati sa mai faceti o minune si sa-i spuneti Ginei ca ne gandim la ea si ca speram sa aiba parte de o refacere usoara.

Ela- Sper sa aveti petreceti cu familia asa cum ati visat...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza si LA MULTI ANI! Sa aveti parte de momente minunate alaturi de cei dragi sufletului vostru!

Mosul meu forumistic a fost Anamariame, iar cadoul delicat si suav ca si ea, o cutie de bijuterii pictata si o brosa cu camee, lila cu pietricele mov inchis. Foarte frumos cadoul, cutiuta m-a "obligat" sa imi reorganizez bijuteriile si acum imi e mai usor sa le port. Desi aveam cutii, le tineam pe toate gramada intr-una si nu gaseam niciodata nimic. Acum am pus cerceii mai micuti in cea nou primita, iar cerceii mai mari si restul le-am impartit in compartimente in celelalte cutii si e mult mai comod. Asa ca Mosul m-a ajutat foarte mult

De Craciun am petrecut frumos, am avut invitati dragi, a venit si Mosu. Ieri am zacut toata ziua, adica nu am facut mare lucru, seara am mers un pic la Buni, iar azi cred ca tot leneveala scrie pe noi. Suntme tare obositi si simtim nevoia sa stam pur si simplu. Mai ales ca eu si Ana suntem si racite, pica numai bine. O sa trecem pe la soacra, dar tot asa, in ritmul nostru.

Va pup si va doresc Sarbatori frumoase in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

La multi ani, Monn!Sa-ti fie bine in toate!
Olga, ce cadouri frumoase


IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput