FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Fetele va rog ajutati-ma cu un sfat,am intrebat-o pe Svetlana daca se poate face plata cu cardul si daca in acest caz plata este in euro sau in coroane cehe.
Raspunsul ei este:
You can pay by credit card, the amount in Euro will be convert in Czech Crowns.

Nu m-am prea lamurit daca pot sa fac plata cu cardul in euro pentru a evita o noua conversie din euro in coroane cehe?
Voi cum interpretati?

Oare cine ne poate ajuta cu deschiderea unui capitol nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wish42 nu te stresa ai sa poti plati cu cardul si automat se face transformarea in euro platesti in euro valoarea care o plateai in coroane ,Da in poza este burtica mea azi am fost la eco si suntem in grafic si suntem FETITA si Baiat
Va doresc la toate sa imi calcati pe urme si sa traiti cea ce traim noi acum va pupicesc pe toate toate

Irilac pupa matusica baiat terorist


amalia tsakoniati
13+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

danah, ai fost la eco? ce s-a vazut?
miracol, mai ai putin si iti iei puiutii acasa Doamne ajuta! Toata lumea este alaturi de tine
Sandy, iti tin pumnii sa devii mamica in 2013! Mai treci pe la noi si mai povesteste-ne. Cu siguranta asta e o experienta care le va interesa si pe alte fete.
Iri, ce bine ca mai dai cate un semn! Stim cat de greu este sa mai intri si pe forum, cand ai un bebe care are nevoie de tine 24/7! Abia asteptam sa vedem o pozica cu bebe. Trimite-mi si mie, te rog, parola de pe fivdonate. Poate reusesc sa deschid capitol.
Amalia, crezi ca ai putea sa incerci tu sa deschizi capitol nou? Eu sunt cam toata ziua pe la job...
Scumpa Amalia, in primul rand felicitari pentru pereche!!!! Stiu ca asta a fost visul tau!
Wish, eu inteleg in felul urmator. Restul de plata de 3500euro (parca atat mai este, nu?) ti-l calculeaza in coroane si baga pe casa pretul in coroane. E posibil sa nu poata baga pe casa euro, asa cum e la noi. Atunci se face conversia din lei in euro si din euro in coroane. Cred ca mai bine iei euro la tine...
Rodica, ceva vesti???

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi nu am parola nici nu stiu dar as incerca

amalia tsakoniati
13+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

amalia superrrrrr......mamica de fetita si baietel,ura!!!!
tusferi si eu parca inteleg la fel ca si tine ca se baga pe casa pretul in coroane.
Uffff...si tre sa iau cu bine cash atatia bani???? Si sa le port grija o saptamana???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:


....oare cum as putea intreba sa ma inteleaga si sa obtin un rasppuns mai precis????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Amalia felicitari ptr. si , sa ai o sarcina linistita pana la final.
Iri

Fetelor "la multi ani" si sa aveti un an mirific.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Fetelor multumesc pentru ca va ganditi si la mine.Sunteti minunate.
Deci am fost la eco ieri si:äm un chist folicular,grosimea endometrului este 4,5 si da,poti sa ai ciclu dupa diphereline pentru ca la unele persoane nu se produce inhibarea ci chiar o stimulare in primele 2 saptamani de la administrare.Am trimis eco la Brno si dr. Stepan mi-a raspuns ca acel folicul nu pune probleme si ca pana luni endometrul are timp sa creasca pana la 7mm.La voi cat a fost endometrul in ziua punctiei donatoarei?Si oare Estrimaxul inhiba ovulatia?
Miracol bafta multa,ma gandesc la tine.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

danah_78 stai linistita au fost fete care au avut endo 7 si acum au bebici trebuie sa fi doar pozitiva si sa CREZI CU TARIE CA DUMNEZEU ESTE CU TINE hai fi vesela ca mergi sa iti iei bebei acasa papa migdale suc de rodi sau rodi si bea dupa ce se opreste sangerarea cate un paharel de vin

Many sarumana esi o persoana foarte speciala daca ai drum prina Grecia nu evita sa dai de stire la matusa

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

sandy anul nostru, doamna draga, la plural - al nostru, al tuturor!
matusico felicitari pentru pereche. Sa ai o sarcina usoara si o nastere perfecta!

Aveam pe undeva parola voastra salvata, dar nu reusesc s-o gasesc. haideti ca daca nu dau de ea, va fac un capitol nou cu parola noastra, de la babute si la capitolul viitor o rog pe alina sa-mi dea parola voastra.


Mergi la inceput