FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

In sfarsit un moment de respiro, a iesit sotul afara cu bebele si eu m-am intins putin. Ma doare spatele rau de tot, ma ajunge oboseala, colicele ne mananca zilele si noptile .Ma iertati ca nu mai sunt asa activa, incerc sa va citesc dar parca s-a micsorat ziua, nu-mi ajunge timpul nici sa mananc.

Amalia, ma bucur ca sunteti ok, nu s-au vazut putzulicile?
Stefana, condoleante, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. Multa putere iti doresc sa treceti cu totii peste aceasta tragedie.
Criss, felicitari, ce veste buna a adus mosul .9 luni de vis sa ai

Iubitele mele va urez La multi ani, noul an sa va aduca cele mai frumoase momente, multa sanatate voua, familiilor voastre si tot ce va doriti voi
Va imbratisez cu drag pe toate si petrecere frumoasa in seara asta


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Irilac LA MULTI ANI!va fi cel mai frumos revelion cu cadoul cel mai de pret feciorul vostru nu s au vazut putzulicila urmatoarea tura

Noi2 creste burtica zicica am 5 luni

Fetelor LA MULTI ANI!
sa aveti un an plin de impliniri si bratele pline de copii

amalia tsakoniati
12+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Felicitari proaspetelor gravidute, va asteptam cu ecografiile.
Va doresc un nou an plin de bucurii. LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

La Multi Ani tuturor! Minunea mea de 19 saptamani va ureaza sa va impliniti cea mai mare dorinta, sa aveti parte de sanatate si sa simtiti aceeasi fericire de care ne bucuram noi3 astazi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Dragele mele,

Va doresc numai impliniri si sanatate, tot ce e mai bun in lume, sa fiti ingaduitoare cu cei din jur, sa ii ajutati, ca si voi, la randul vostru, sa aveti parte de aceleasi lucruri!

La multi ani!

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

La multi ani! 2013 sa aduca tuturor implinirea visurilor!
Criss, felicitari pt testul pozitiv!
Iti doresc o sarcina usoara si la termen!
Stefana, imi pare tare rau pt pierderea ta Incearca pe cat posibil sa te focusezi pe sarcina! Desi stiu ce inseamna sa iti pierzi tatal, nu stiu cum e sa treci prin asta in asa o situatie delicata.

Fetelor, stie cineva sa deschida capitol nou?

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

LA MULTI ANI tuturor si un an 2013 plin cu burtici si mamarutze frumoase si sanatoase !!!

cris yupiiiii
ce veste buna !!!!!
Ma bucur din suflet draga mea,sarcina usoara si la termen.Bravo,cehii si-au facut treaba foarte bine,se pare ca sunt la fel de priceputi la fiv-urile normale ca si la cele cu donate.Bravo lor!
amaliaro am inteles acum.

stefana imi pare nespus de rau pentru pierderea suferita ,Dumnezeu sa-l odihneasca !!!

noi2,smaick,tusferi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetele mele dragi!!m-ati lipsit enorm perioada asta!!!vreau in primul rand sa va doresc un 2013 minunat cu sanatate si multi prichidei!!
Sper ca ati petrecut frumos perioada magica a sarbatorilor!
Eu nu pot zice acelasi lucru pt ca din noaptea de ajun traim un cosmar...bunica mea cea scumpa a suferit o comotie cerebrala pe partea dreapta...si in ziua de anul nou a murit dupa o saptamana de coma la spital!!!a fost o perioada f grea si solicitanta pt mine,si se va termina abia vineri cand e inmormantarea!
Cum a murit in spital,protocoalele de rigoare,nu se lucreaza nici la morga spitalului in ziua de anu nou si a doua zi!abia maine o primim acasa!
Ma rog la Dumnezeu sa ii aseze sufletul bun si generos alaturi de bunicul meu!!si de acoacolo de unde sunt ei acum,sa ma ajute sa imi implinesc visul si sa umplu din nou casa de bucurie cu un suflet de copil!
Eu sunt optimista,azi sunt ziua 3 de ciclu...am inceput protocolul si tot merge bibe!!in 13 zbor spre puii mei ...abia astept sa vin cu ei acasa!!!
Va pup pe toate

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Stefanna,sincere condoleante!!dumnezeu sa va intareasca si sa va consoleze sufletele cu pruncul ce creste in burtica ta!!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetele mele dragi!!m-ati lipsit enorm perioada asta!!!vreau in primul rand sa va doresc un 2013 minunat cu sanatate si multi prichidei!!
Sper ca ati petrecut frumos perioada magica a sarbatorilor!
Eu nu pot zice acelasi lucru pt ca din noaptea de ajun traim un cosmar...bunica mea cea scumpa a suferit o comotie cerebrala pe partea dreapta...si in ziua de anul nou a murit dupa o saptamana de coma la spital!!!a fost o perioada f grea si solicitanta pt mine,si se va termina abia vineri cand e inmormantarea!
Cum a murit in spital,protocoalele de rigoare,nu se lucreaza nici la morga spitalului in ziua de anu nou si a doua zi!abia maine o primim acasa!
Ma rog la Dumnezeu sa ii aseze sufletul bun si generos alaturi de bunicul meu!!si de acoacolo de unde sunt ei acum,sa ma ajute sa imi implinesc visul si sa umplu din nou casa de bucurie cu un suflet de copil!
Eu sunt optimista,azi sunt ziua 3 de ciclu...am inceput protocolul si tot merge bibe!!in 13 zbor spre puii mei ...abia astept sa vin cu ei acasa!!!
Va pup pe toate

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput