La multi ani Isabella Andreea!(40)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Isabella Andreea, la multi ani!! Iti doresc o viata frumoasa, plina de impliniri si realizari! Sanatate si fericire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multi ani Isa! Sa cresti mare, sanatoasa si cuminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Carina, eu iau de buna invitatia si ma gandesc deja la asta, asa stii!!! :)
Letitia, sper sa te tii de promisiune si sa stai cu noi, macar de sarbatori! Pupa copiii si bafta la control!
Amelia, probabil ca si la burtica seamana cu taica-su...Numai asta e asa cacacios si se deranjeaza la stomac imediat...Dar oricum, baiatul e muuult mai bine. In schim am dat de alta...si-a schimbat ritmul de somn...de trei seri il culc numai pe la 23 iar acum, de ex, nu s-a trezit inca si e ora 9. La 8.30 trebuia sa-i dau atb...
Alexandra, nu o lua pe campii, ca nu stii niciodata...Poate Alex are o burtica mult mai rezistenta si nu se prind carcalacii de el asa usor...
Alina, tare dor imi e de tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Neatza!
Mai avem putin si ne mutam la Clubul scutecelor! Nu stiu cand a trecut 1 an... Realizez cat de usor de crescut a fost Filip (cel putin pana acum), cu toate problemele lui,in comparatie cu Sara, care am simtit ca ma rontzaie putin cate putin..

Matza, ce ai patit tu a patit si Doru al meu, acum cativa ani. A cazut pe scari intr-o dimineata si abia spre seara au inceput durerile, in tot corpul. Am tot zis ca mergem la dr luni (era weekend), dar n-am mai ajuns. Stiu ca il durea si capul, avea o stare rea.
Eu una sunt mai precauta si as merge la dr, daca as fi in situatia ta.

Ileana de care Alina ti-e dor?? de moi? Apropo, ma gandeam la tine aseara, vorbind despre orasul meu (si al tau)de suflet:Parisul. ma batea gandul sa plecam de Revelion acolo. E minunata perioada asta acolo, exceptand frigul.. Ce zici, te tenteaza?



Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Lali, ati adus si "caldura" cu voi

Ileana, glumesti? Asta nu-i belea, lasa copilul sa doarma, antibioticul i-l poti da si cu o ora mai tarziu mai ales ca ai doza unica. Eu la FIV mi-am facut injectia de declansare dupa ora Romaniei in loc de a Ungariei si totusi punctia a avut loc la ora stabilita si a fost si cu noroc

O sambata faina sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Neata! Hai din nou cu cafeluta!
Noi iar am avut o noapte buna. Doamne Iisuse sper sa nu cobesc

Aseara am fost la o vecina sa-mi puna unghii false, pe care le urasc, dar fata abia invata si avea nevoie de voluntari. Au iesit bine, finute, dar nu-i stilul meu si abia astept sa scap de ele. In timpul asta, Iris a fost doar cu tati, pt prima oara singurei si s-au descurcat de minune.

Acum doarme deja de 2 ore, ceea ce e neobisnuit, dar cred ca se raceste ca fornaia putin de dimineata.

Bulinutzo cred ca si cu diferenta mare intre ei e greu si intervin altele, dar c. putin al mai mare doarme toata noaptea..
Adc si eu cred ca-i buna zodia (modestia ma omoara astazi)
Sanatate multa bulgarasilor bolnaviori!!

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele!

poftiti la o cafea dolce gusto

sunt pilaf de imi vine sa rad a prost asa...o sa treaca ...vorba ta alice cate bube rele...

filip e inca cu muci desi am terminat antibioticul..se incheie a 3 saptamana de muci si dr zice ca ii facem analize ca sigur are componenta alergica

azi impodobim casa cu beculte, furtune etc abia astept si eu si rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mihaela asa e...doarme Rares...pana sa inceapa scoala, daca il lasam, dormea si pana la 11-12..a.cum sambata si duminica, se trezeste la 8-8juma dar nu vine la noi...se duce jos in sufraerie si isi pune desene si asteapta sa na trezim si noi

ileana cum ai reusit sa ii dai antibioticul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_k spune:

multumim mult fetele de uari.nu imi vine sa cred ca a trecut un an
bilant 1 an : 3 dinti,un pic de par,9 kg si 70 cm,dupa masuratorile mele.Oare nu ii prea mica?
La taiatul motului o luat din tava: cheile de masina,o icoana si un pix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

s-a lasat iar linistea aici...

Mergi la inceput