La multi ani Isabella Andreea!(40)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Of Suzieq, sa treceti mai repede de episodul asta cu dintisorii. Mi-ai dat insa si mie o idee cum sa fac cu dentinox cand plange tudor, pana acum incercam eu sa-i dau direct pe gingii si se zbatea in ultimul hal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

vai Mihaela cat esti de buna! dar nu as indraznii! scuze asa am inteles din msg tau ca vrei bb2. las ca fac eu sa invadez toate odiseele de pe dc.Si eu mi-as dorii o casa imensa cu 7-8 copii dar neaparat cu menajera si bucatereasa sa ma pot ocupa de copii nu sa-i torn de dragul de ai face si atat.Dar tre sa recunosc ca pt. asta trebe banibani firar ei.bani multi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani Isabella Andreea- sa cresti mare ,frumoasa, sanatoasa sa ai mul noroc sa iti bucuri parintii. ptr mamica ei .
Fetelor am ajuns acasa ....dimineata pe la 4 am atipit si eu...destul de greu drumul,avionul a avut 2 ore intarziere.Andei a fost un cumintel dar f greu si ptr el, si a dat programul peste cap ...ne revenim noi repede .asta e..
Incerc sa il culc si daca nuadorm cu el intru din nou sa povestim si sa recuperez de ieri
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Mihaela, am vazut intrebarea dar habar n-am cum e... fiind amandoi varsatori n-am termen de comparatie As zice ca sunt agitati, genul de copii care nu pot sa stea fara sa intinda mana dupa ceva. Dar cred ca le transmit eu starea de neliniste, nu zodia . Daca m-as mai naste odata mi-as dori sa fiu mai calma. Dar ma bucur ca-s varsatori, nu avem altii in familie, prietenele imi spun ca e o zodie buna.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Amelia, cum mai e Cristi? Noi am fost la doctorita si a zis ca e ok pulmonar si gatul nu e rosu, mai continuam doua zile cu aerosoli si cred ca va trece, daca nu a zis sa continui sa fac aerosoli doar cu ser fiziologic. Oricum acum doarme de ceva vreme fara sa tuseasca sau sa ne innece cu secretiile.

Lali, bine ca ati ajuns cu bine, va refaceti voi cu programul. Stati toata perioada in TM sau mergeti si prin Constanta?

Lady, faina masina de spalat, ar trebui sa-i caut si lui fiu-meu ca e fascinat de cea reala, ar sta numai acolo cand spal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Are mucii pana-n gura si nu mananca nimic (adica isi scoate legumele cu mana din gura in loc sa le inghita, deja adun a doua oara de pe jos. In rest e vioi.
Pai nu-i mai fa aerosoli daca e bine. Bravo, se pare ca e buna dna dr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Pai ii mai fac doua zile ca are muci, tuseste si e ragusit, deocamdata e ok, acum vedem la probleme mai grave ce va fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

la multi ani Isa! sacresti marecsi sanatoasa si sa ai numai bucurii!

suzieq stiu ca e complicat dar sper sa ne descurcam bine si sa fie frumos!

mihaelaradu sa stii ca nu e usor chiar daca e diferenta marfe...e cu gelozii si tot felul de reactii ciudate

adc sanatate multa si filip e inca infundat si cu mucii taras

acum si rares tuseste bine de tot si am fost cu el ...iar de la sinusuri

mie mi-e rau de morrr am mancat o gogoasa la pranz...m-a mancat in...si acum mor, am chemat ajutoare ca io stau culcata pe spate si nu ma pot misca ca vomit! sper sa imi treaca pana maine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Alina, stii vorba aia "toate bubele rele in fundu babei mele" ? Voi sunteti, numai ca tinerei :)) hai fa-te bine



Mergi la inceput