Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana_nt spune:

Neata mamici si puiuti mici.
La multi ani celor care isi serbeaza astazi ziua de nume.Si noi il vom serba astazi pe tati .Pacat ca anul asta nu putem face prea mare tambalau ca suntem inca mici si inca pe tratament (sper sa fie azi ultima zi).
Zi frumoasa va urez.

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza mamici de pui mici!
La multi si frumosi ani sarbatoritilor zilei!
Ati fost cuminti? A venit mosul, ce v-a adus? Mie o nuielusha :)))
Daaar i-a adus lui E si e tare fericit!
Va !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Neatza si la multi ani!!!! A venit Mosul? La mine a venit cu ceea ce mi-am pus eu iar la copilasi foarte incarcat!
Bubu e mai bine si ne pregatim sa plecam la Piatra Neamt astazi. Cam am ceva emotii ca anunta astia cod de ninsori.
Anitta, Mirela aveti pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_Deeutza spune:

Neata si-o cafea strong pentru lilieci

Buuun, deci si pe la voi a ajuns Mosu' ca si la noi a ajuns cu multe jucarele ptr "focut"(noua lui porecla) si la mine a venit cu ceva dulce, de parca mai aveam nevoie de ceva kg... asta e, eu nu refuz dulcele

La multi ani celor care poarta numele Sf. Nicolae, sanatate si noroc!
Sa-ti traiasca sotul Elena!
Felicitari bebicilor ce au primit un dintisor de mos!

Ptr ca azi e sarbatoare, m-am gandit s-o iau pe mama si bineinteles focutul si sa plecam la cumparatures prin mall. Abia astept sa mai ies si eu din casa, deja simt ca o iau pe aratura.

Va pup si sa avem o zi linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:


Neata!

Sper ca Mosu' a fost bun si drag cu voi. Si mai ales bogat!
Se pare ca pe toate ne-a cam fericit cu dulciuri :)))))))))))))

Mirelush tot in alergaturi o tii. Pfiuuuuu!
Cu proiectul bebe cum stati?

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei! Multa fericire, sanatate si noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinuta83 spune:

neata la pranz!

Sunt satula de munca pana la ora asta

A venit si la noi Moshulica...la pitic cu o jucarie, manusi si niste ghetute din fas imblanite..si la mami cu Trilogia lui Grey..
Deci, Deutzo...sa te tii.

Shosho, n-am apucat sa scriu, dar am ramas cu un gol in stomac gandindu-ma la micutul Edi si la cate ati patimit. DD ii iubeste pe copii si sigur o sa scapati repede de beleaua asta.

Roxana si Miha, sper ca sunt mai bine puiutii.

Pupici pt toate gagicile!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Albinutzo faina tare poezia! Pot sa o scriu si eu pe o felicitare astazi?
Si eu am fost preaaa harnica astazi: am gatit si am si studiat serios despre diversificare, in weekend incepem daca E e in forma, ca azi in graba mea am uitat si geamul si usa deschisa, sper sa nu il fi tras curentul pe pui.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana_nt spune:

Multumim de intrebare Albinutza, noi suntem mult mult mai bine.Astazi terminam antibioticul si mai facem 2 zile aerosoli si gata

Roxana, mami fericita de Robert Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinuta83 spune:

] Poezia o stiu de pe vremea cand predam la scoala. Ma bucur ca neuronu' meu obosit isi mai aminteste cate ceva.
Elena, normal ca poti sa o scrii.
Sa vedeti cum o sa fim noi enciclopedii ambulante ca sa tinem pasul cu copiii astia ai nostri. :))
Ma duc sa fac cea mai nasoala activitate cu putinta: sa calc

Pupici!

Aaaaaa...Stefulici.. Si mie mi se intampla toate accidentele caznice osibile- oboseala cauzeaza neatentie. Mai alaltaieri cautam telefonul- pe care evident il aveam in mana :))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BelissimaEva spune:

Bytzzza , ai PM si cine are acces la FB, cine ma poate ajuta cu numarul de telefon al lui Bytzza pana intra ea?
Fetelor, Dorian mi-a facut cel mai frumos cadou de Mos Nicolae : a inceput sa mearga de-a busilea ca deja mergea taras de vreo 3 saptamani si cred ca se plictisise
Ellyshor,pai parca data trecuta cand ati fost la consult ti-a zis ca nu are rahitism si ca sternul infundat este ereditar
Daca nu i-au iesit dintii inseamna ca are rahitism? Nici lui Dorian nu i-a iesit nimic inca si imi aduc aminte ca ne povestea Anitta ca lui M i-a iesit primul dintisor la 9 luni.
Cum mai stati cu papica? L-am vazut in filmulet cum tragea de brocolli si parea ca ii place tare mult
Albinutzo, ce harnicuta esti tu azi, ca o albinutza
Roxana, au terminat aia de imbracat blocul?

Mergi la inceput