FIV CU DR VADUVA - CRAIOVA (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Buna dimineata, fete dragi!
Sa aveti un weekend minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Neata, fetelor! Pe unde v-ati plimbat ieri?

Mada, cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Buna ziua,fete dragi!
Doctorasu vostru unde face consultatiile,la clinica sau la cabinetul de langa Mercur?
As da si eu o fuga pana la el pt un eco si niste analize si as vrea o programare..,
Pupam toate fetele


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna

lumi,azi am vorbit cu o fata care a facut FIV cu dansul si are gemenasi si mi-a dat cateva informatii.consultatiile le face la cabinetul de langa mercur.maine sun si eu pt o programare

marage eu pe acasa,am fost singura ieri.azi poate iesim la o plimbare mai tarziu.al meu doarme acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Velvet,multu frumos!
Maine sun si eu pt o programare
Trebuie sa fac si eu neaparat Papanicolaul si un eco sa vad cum stam ,mai am un pic si fac anul de cand nu am facut nici o analiza!
Si trebuie sa incep sa imi pregatesc organismul pt embriotransfer!
Pup fetele!
Noapte buna


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

lumi succes!si sa iasa bine analizele!

o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

Velvet, Lumi, ati reusit sa va faceti programarea?

Mada, nu dai nici un semn. Cand te duci la monitorizare?

Ana, ai ceva vesti despre program?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna

marage,eu m-am programat pe 18 ianuarie.mi-a zis fata de la receptie ca la ora 15 e prima programare.si sunt prima.sper sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Succes, Velvet!

Sunt tare curioasa ce face Mada. A disparut in ceata. Sau poate isi face de cap inainte de a sta cumintica, cumintica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_3181 spune:

La multi ani!!! tuturor dar in primul rand celor cu nuime de Ion Ioana si fie ca nou an sa va aduca sanatate si impliniri pe toate planurile.
Am inceput si eu stimularea de la sfarsitul saptamanii trecute si maine am prima monitorizare sa vedem "semne bune anul are?". Dellya sper sa iti fi raspuns fetele dar nu cred ca astfel de interventii se fac in clinica ci foarte probabil la spital (cred ca iti este mai usor in Constanta), multa bafta iti tin pumnii sa fie o interventie usoara. Cred ca sunt colega de tratament cu Madalii....
Fetele de cand am inceput tratamentul am din cand in cand dureri de cap, voi ati patit la fel?

Mergi la inceput