Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

e clar ca "gusturile nu se discuta" si totul este foarte subiectiv
pentru mine exista mai multe categorii:
- "bomboneii" (cum ii numeati si voi): acei barbati frumosi dpdv fizic, dar care nu-mi "inspira" nimic, ma lasa rece (insa pot recunoaste ca arata f bine, ca au trasaturi f frumoase) - sa zicem george clooney...
- acei ce nu sunt neaparat perfecti dpdv fizic (dar, clar, nici urati nu sunt) dar care fac sa-mi bata inima putin mai repede...fata de care simt o atractie - ok, poate chiar sexuala, dar asta nu inseamna ca chiar as "face ceva" daca m-as trezi fata in fata cu omul respectiv (s-ar putea chiar sa-mi strice toate fanteziile ) - denzel washington este un astfel de personaj pt mine (fara a fi neaparat atrasa de oameni de culoare)...eu il consider sexy, dar nu e musai sa fie si pt tine...
asemanator as putea imparti si categoria de barbati mai uratei...sunt unii care au totusi "acel ceva"...(probabil seal pt unele dintre voi, mie nu-mi vine un exemplu in minte acum).

eram gata sa spun ca sentimente aproape asemanatoare imi inspira si femeile ...dar la categoria "fantezii" nu am decat o singura persoana: angelina (mie imi place mai mult decat ii place sotului)... si probabil ca as si claxona-o din masina. glumesc (pe baza subiectului indelung dezbatut aici).

si toate astea nu inseamna ca nu-mi iubesc sotul sau ca l-as insela vreodata! (dar picioarele de pe pamant imi spun ca daca, prin reducere la absurd acest lucru s-ar intampla, nu ar fi nici denzel, nici clooney, ci cu un "popescu" ...zic asta pt ca din pacate am vazut cazuri de inselat in jurul meu ...si respectiva nu era nici o "angelina"... dar nu mai dezvolt, sun deja sunt off topic...)

acum, noi toate/toti am vorbit despre personajele tv (care clar raman la categoria "imposibil sa se intample, deci e ok daca ii spun sotului/sotiei" ) ... dar daca exista astfel de personaje in jurul nostru/in cercul de cunostinte... atunci jocul e periculos si nu cred ca poti sa ii mai spui sotului: stii, prietenul tau, ionel, mi se pare f sexy... (cel mult arunci intr-o conversatie "mda, arata bine").

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paff spune:

Clar caluteala

http://s017.radikal.ru/i412/1201/de/f33b3d0f7c06.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Am mai scris ca eu nu ii inteleg pe astia care fluiera, sau cei mai tari, muncitorii care sunt cu masina de gunoi si claxoneaza, sau cei de pe bicicleta care clincaneste dupa o femeie. Ce cred oamenii astia? Ca vine vreuna magulita de sunet, isi rupe hainele de pe ea, se arunca pe ruda bicicletei, se prinde de masina de gunoi, si galopeaza spre 3 ore de sex animalic si fierbinte?


**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



ce tare ai fost!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Mie imi place Christian Bale ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndrushkDea spune:

si eu am asemenea divergente cu sotul meu.ii explic k imi place fizic un barbat,si e simpatic,iar el nu crede k daca as avea ocazia nu m as culca cu pers respectiva. parerea mea barbatii gandesc altfel decat noi femeile,lor tot ce le place tre sa duca la bun sfarsit.. noi in schimb nu gandim asa majoritatea,dar putini barbati ne cred..ei fara femeie nu pot sta,noi fara barbat in schimb da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Noi nu putem sta fara femei? De unde ti-a venit ideea asta?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Nu, nu puteti Rufus, nu pentru multa vreme oricum. De aia nici nu va vine sa credeti ca o femeie poate admira un barbat fara a se gindi automat la sex. Voua numai la asta va sta capul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Eu am o colectie foto de fiinte pe care le consider bunaciuni, fara sa ma fi visat in pat cu vreunul / vreuna. Mai ales ca majoritatea sunt femei iar eu sunt cat se poate de straight.

De fapt cred ca asta vine in sprijinul votului meu - ai anume ca da, fireste ca poti sa zici de cineva ca arata beton fara sa te visezi in asternuturi cu respectivul / respectiva.

Colectia mea de eyecandy e aicishea:

http://pinterest.com/irimina/the-beautiful-people/

edit to mention: poza cu katherin hepburn nu e absolut deloc nimerita contextului albumului. dar de aia m-am impiedicat, aia am pus-o.

la claxoane raspund destul de urat, cu indemnuri grobiene dar of, atat de defulatoare, de satisfacere a compexelor lui Oedip (si Electra, daca ar fi cazul) direct la sursa din familia "admiratorului".

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msl1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Nu, nu puteti Rufus, nu pentru multa vreme oricum. De aia nici nu va vine sa credeti ca o femeie poate admira un barbat fara a se gindi automat la sex. Voua numai la asta va sta capul.


Tu vorbesti serios? chiar, cind un barbat se uita la mine se gindeste automat la sex? adica seful meu, colegul meu vecinu, sotul cunostintei etc?
ca mie imi vine greu sa cred....
de ex azi seful meu se uita cam lung la mine asa....si ma gindeam oare ce are de se uita asa la mine si nici nu zice nimic....si am descoperit cind am ajuns acasa, am uitat sa ma ma pontez afara inainte de 5 ore de munca (este obligatoriu)...deci nu cred ca se gindea mah asta nu s-a pontat inainte de 5 ore...ce i-as trage-o o data...(glumesc incerc sa fac haz de necaz ca nu stiu ce consecinte o sa am sper sa nu ma dea afara), dar acuma intreb pe bune, chiar, cind se uita un barbat la mine se gindeste automat la sex?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Eu am o colectie foto de fiinte pe care le consider bunaciuni, fara sa ma fi visat in pat cu vreunul / vreuna. Mai ales ca majoritatea sunt femei iar eu sunt cat se poate de straight.

De fapt cred ca asta vine in sprijinul votului meu - ai anume ca da, fireste ca poti sa zici de cineva ca arata beton fara sa te visezi in asternuturi cu respectivul / respectiva.

Colectia mea de eyecandy e aicishea:

http://pinterest.com/irimina/the-beautiful-people/

edit to mention: poza cu katherin hepburn nu e absolut deloc nimerita contextului albumului. dar de aia m-am impiedicat, aia am pus-o.

la claxoane raspund destul de urat, cu indemnuri grobiene dar of, atat de defulatoare, de satisfacere a compexelor lui Oedip (si Electra, daca ar fi cazul) direct la sursa din familia "admiratorului".

-------------------------------------
De cate ori deschid fereastra...


Mie mi-au placut doar balerinele, mai ales balerina-mom.
In noua nota , pot sa spun ca mie imi place Madonna. For ever and ever.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput