Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

In ce hal ati ajuns ...

Ati inceput topicul cu "mvai, eu pot sa ma uit la orice barbat si nu ma gandesc la sex" , "ce sex", sentimente, respect, serenade la balcon ... ca sa sfarsiti acum impartindu-i pe varste.

Bine mai, luati-i voi pe aia de 45, lasati partia libera pentru aia mai tineri, sa alunece spre cele modeste asa ca mine.

Si Seal ala e urat si negru ca noaptea si cu fatza denivelata - vi-l las voua si pe asta.

Gura pacatosului,Bufleo.....adevar graieste.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Sunt fix pe felie cu Buflea, lasati-i maica sa vina toti la mine si luati-i voi pe aia cu burtici chelii si buci plisate din partea mea :)

cat despre faptul ca nu is experimentati, iarasi, so what. e sex, nu biofizica. din cate tin minte nu mi-a luat mult sa ma prind. practica e totul

cat despre 30+ habar nu am ce sa zic, eu mereu am avut prieteni de o varsta cu mine. Inclusiv sotul, evident. Deci nici eu nu ma pronunt la astia mai trecuti, doar ca vroiam sa iau si eu apararea tinereilor

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mie nu mi-au placut nicodata cei de o vrsta cu mine...am cautat cu 5 ani mai mare ca mine...intre mine si sot sunt patru ani diferenta..numa bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Asta incerc sa zic, numai bine pentru tine.
Pentru mine, nu.
Asa cum nu prea cred ca ai de unde sti daca mai are ceva de invatat sau mai tre sa-i creasca ceva sau nu sotului Ilincai in pofida varstei sub 30. Ca doar n-am stat careva la posteriorul lor sa bifam impresiile artistice. ?
apropos, wtf, nu e ca si cum am vorbi de copii de 15 ani. vorbim de segmentul 20-30. ....care si-au tras-o insa de pe la 15 -16 de obicei, dpdv statistic. deci au o medie de juma de deceniu de experimentari deja.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Pe vremea mea...statistic viata sexuala incepea in jur de 18 ani...acu`..e devreme rau..atunci....sincer,primul sarut a fost la 19 ani ,in facultate...da` am recuperat repede..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Merci, Eumada...asa zici, tre sa mai creasca? Sa nu-l fortez, sa am rabdare si sa-l accept asa iepure neputincios care in 2 minute isi da duhu'? Ma si mir c-o apucat sa se prinda copilul...sau o fi fost din cauza ca in subconstientul meu tanjeam dupa un mascul adevarat de 45 de ani in clipele alea?...
Ooof, Eumada, esti...mereu surprinzatoare, nu te mai gati niciodata, zau asa!:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

si mai ziceti despre barbati ca se gandesc doar la sex!
fetelor, sa inteleg ca tineti postul si ati inceput sa depanati din amintiri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Sunt fix pe felie cu Buflea, lasati-i maica sa vina toti la mine si luati-i voi pe aia cu burtici chelii si buci plisate din partea mea :)



-------------------------------------
De cate ori deschid fereastra...


Da' a zis cineva ca-i vrea pe aia cu chelie si burtaßUnde?Ca eu n-am vazut1

Ilinca(inseamna ca am simtzit eu ceva aiurea in mesajul tau...)eu chiar m-am gindit ca tu vorbesti din experientza personala ,asteapta atunci sa intre sotzul la categoria seniori...si apo sa ma cautzi pe forum sa-mi spui cum e!

Buflea,m-ai pierdut,eu nu stiu de ce sex simbol spui tu,ca ...nu stiu!

Eu vorbeam de sex simbolutile astea George Cloney(absolut ne-nomin alizat aici,cred ca e deja in depresie saracu'),de Ryan reynolds,de Richard Gere...ma rog de astia de-i stie o lume-ntreaga.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu n-am zis decat ca aia de varsta mea is cei mai ok pentru mine.
Sunt si eu inca la categoria 20+ (bine, 20++ ), asa ca poate pe la vreo 50 ai mei mi se face dor de unu de 20.

Never say never

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ilinco.sa-l stapanesti sanatoasa si la mai mareeeeeeee...

Bre` trecui la amintiri ca barbatu-meu de cand cu viscolu` sta mai mult plecat si ce sa fac si io..copilu`l-am hranit si l-am imbaiat,acu` se joaca si io ...amintirile ma chinuiesc..etc etc.......



Mergi la inceput