M-am hotarat.............adoptie(84)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

SI EU VREAU SA VAD POZELE:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Athosica, apare si la tine PM.Eu am dat de ele in mail, apoi am gasit cum a zis marumiha.Ti-am trimis PM.Verifica in mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Fetelor, se pare k si PrimaTV incepe o campanie Orfanii Romaniei.Poate incep sa se miste lucrurile.Doamne ajuta!
Athosica, poate mama ta a avut un semn de la Dzeu.Doamne ajuta sa se implineasca visul cat mai curand.
Ai verificat mail-ul tau?Ai primit mesajul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Valentina ,atunci de ce la tine nu apare PM.?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Habar nu am, dar am primit in mail,apoi am intrat unde ai zis tu.Imi apar mesajele acolo.Nu stiu...k nu ma pricep.Nu vad unde scrie activeaza ...mai caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Iridessa, ti-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Am raspuns pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina30

Iridessa, ti-am trimis PM.

Valentina nu iti apare PM si eu am apasat peste tot dar nu se activeaza:) da sa dea Dumnezeu sa fie asa, luna asta sa ne sune sa ne prezinte un copil, si poate acela sa fie copilul nostru...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina30

Habar nu am, dar am primit in mail,apoi am intrat unde ai zis tu.Imi apar mesajele acolo.Nu stiu...k nu ma pricep.Nu vad unde scrie activeaza ...mai caut.


uite aici instructiuni:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Intra in meniul din stanga la 'Mesaje Private". In jumatatea de sus ai niste butoane, ultimul fiind "Options". intri acolo si la prima optiune apesi pe 'Activeaza mesaje private'. Apoi apesi butonul "Trimite modificarile"





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Am reusit!Am PM!
Multumim Mianna!
Athosica, ai reusit?
hai k ne invatam destul de repede.Dc merge tot asa de repede si cu adoptia, e de bine
Eu inca lecturez povestile, desi e treci in capul meu, k m-am incurcat in povesti...

Mergi la inceput