FIV la Clinica Promed System(4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

La multi ani!

Fie ca 2013 sa ne aduca bebelusul mult dorit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

LA MULTI ANI ! IATA CA A VENIT SI 2013 ! SPER CA ANUL ACESTA BARZA SA NU SE MAI LASE ASTEPTATA !BAFTA TUTUROR ! DOAMNE AJUTA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

va doresc ca anul acesta sa fie un an linistit care sa vina cu rezultatele pe care vi le doriti .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

La multi ani si un an nou mai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

fetelor , unde v-ati pitit ?

deja a inceput naul si stiu ca este greu cu intorsul la munca , dar nu avem ce face .

cum ati petrecut de revelion ? eu am stat linistita acasa ( din motive medicale ) . nu am putut sa planificam nimic deoarece nu stiam cum o sa ma simt . dar a fost ok .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna ,gabi ma bucur ca te simti bine,ai inceput anul cu sanatate asta e cel mai important !
Revelionul l-am facut acasa,impreuna cu nasii mei,a fost ok,dar golul din suflet nu am putut scapa de el !
Azi am fost la eco,au zis ca e bn,dar pana nu fac transferul,nu pot spune ca e ok !
miky ce ai mai facut ?
Engi poate ne intalnim pe 8 ian,vin la eco,la Bucuresti !
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Noi am facut revelionul acasa , la caldurica.
Nu am nici un simptom de sarcina.Deja ma apuca gandurile negre....daca nu mai sunt acolo?....maine fac un test pipi sa vedem.....sunt cam speriata, trebuie sa recunosc....sanii ma dor foarte putin , nu mai mananc mult....mananc putin si des...de data asta mi-e frica rauuuuuuuu.
Va pup.


Lumi vin marti la eco de dimineata.Sper sa ma tina nervii pana atunci.
Daca nu ar mai fi la mine gogosicile ar trebui sa-mi vina CM, nu?
Offfff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

engi draga lasa panica ca nu te ajuta . atata timp cat testul a fost pozitiv si nu s-a intamplat nimic de atunci , inseamna ca esti viitoare mamica . eu am mers prin magazine dupa hainute , dupa mobila , am cumparat o lenjerie . fa si tu chestia asta te mai destreseaza .

lumi eu iti doresc sa fie cu test pozitiv . nu strica sa faci si tu o vizita prin magazine . iti multumesc pentru gandurile bune . in 2 saptamani voi merge si eu la medicul cardiolog sa vedem ce decide . m-am simtit mai bine si imi doresc sa imi spuna ca pot face un copil . cred ca as accepta mai repede gandul ca nu fac fiv pentru ca nu mai sunt bani , decat sa ma gandesc ca efectiv organismul nu mai poate .

fetelor , eu am facut cerere de adoptie . mai am indoieli legate de varsta copilului , dar cred ca dumnezeu le va aseza pe toate asa cum trebuie . adica eu as vrea totusi o fetita de 1 an jumatate - 2 ani , dar sotul vrea bebe cat mai mic , chiar nou-nascut . eu nu cred ca sunt totusi in stare sa ma descurc - data fiind situatia medicala .

sunteti niste fericite ca ati reusit .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

felicitari Gabi pt alegerea facuta,sa sti ca si eu as fii ales adoptia dar nu vrea sotul,nu pot sa-l conving ! dar in acelasi timp iti doresc sa ai si copilul tau,sa fiti impliniti cu adevarat.
Engi te rog nu mai fii asa stresata,gandestete ca sarcina este micuta si nu ai simtome,stai linistita ca sunt bn bebei
la ce medic te-ai programat ? am auzit ca dr Alina Bolintineanu este in concediu,sau nu a stiut cea de la receptie sa-mi spuna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

engi: eu am avut in ziua 14 sau 15 (nu mai stiu sigur) Bhcg=ul de 917 (nu-l uit toata viata:) ) si acum am doi pui de apoape doi ani . I-am "facut" cu D-na Deliana Predoi. Cred ca si tu ai doi, asa ca nu t mai stresa. Cand faci eco?

Mergi la inceput