FIV la Clinica Promed System(4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

eu tremur de frig . am fost astazi prin bucuresti si mi s-a parut asa de frig . inca nu am inceput sa ies normal pe afara , dar am spus sa simt si eu ca a venit iarna . si pot confirma : chiar a venit IARNA .

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Of, ce grea e asteptarea....nu simt nimic, sanii nu sunt tari .....mi-e tare frica de esec....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna engi, nu te mai gandi ,fii mai relaxata,ia zi Clexanul la ce ora il faci? e bine sa-l faci seara,ca atunci te linistesti,eu il faceam ziua si cred ca am gresit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

vesti ceva ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns engi1975 spune:

Nici o veste....nu simt nimic....nimic..of...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

lasa grijile . nu-ti fac bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

lumynyta, eu sunt bine, multumesc. Stau in casa la caldurica, spre norocul meu am intrat in prenatal odata cu sosirea iernii.
E foarte bine ca ai scapat de polip, lasa ca mai bine amani o luna transferul dar faci tot ce trebuie sa iti cresti sansele.
Eu am avut un polip endometrial si mie imi afecta ff tare endometrul in sensul ca nu il lasa sa se dezvolte deloc (la 5 zile dupa ovulatie era de doar 6 mm...deci dezastru), dupa ce am scos polipul endometrul meu a fost mereu perfect.

engi, tin pumnii sa fie bine. Trebuie sa stii ca atat lipsa cat si prezenta simptomelor nu indica absolut nimic in acest moment, simptomele de sarcina nu apar asa repede, ci de regula apar din saptamana 6 de sarcina...deci la 2 saptamani de intarziere a CM. Cine spune ca are simptome la cateva zile dupa ET, trebuie sa stie ca nu sunt simptome de sarcina ci simptome create de capsorul nostru, sau de avalansa de hormoni care inca exista in organism ca urmare a tratamentului facut.
Eu nu am avut nici cel mai mic simptom de sarcina, nici inainte de test si nici dupa, toata sarcina mea e fara pic de simptome. Nici sanii nu s-au intarit, nu mi-au crescut...abia tarziu in sarcina mameloanele au devenit maronii si asta e si acum singura schimbare a sanilor. Eu la inceput chiar si dupa testul pozitiv, tot credeam ca e ceva in neregula pt ca nu aveam nicio greata mica, nimic nimic...am avut doar putin dureri usoare de burtica ca la menstruatie insa asta dupa test. Deci nu mai cauta simptome, nimic nu e sigur decat betaHCG cand va fi cazul. Bafta multa !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Buna ziua! Fetelor, voi cu ce medici colaborati? Nu stiu pe cine sa aleg de la Promed. Ce parere aveti de dr Deliana Predoi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris8 spune:

lauricea, eu sunt pacienta dnei dr Deliana Predoi de vreo 3 ani, si nu as schimba-o pt nimic in lume. Eu am fost mereu foarte multumita, am facut cu dansa 2 inseminari, apoi FIV care a reusit, si am ales sa merg tot cu dansa pt monitorizarea sarcinii si nastere. Deci clar o recomand din toata inima...insa sa stii ca e insarcinata si va naste in cateva luni, prin urmare nu stiu daca/ cat timp va mai activa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

cris8 te pot trece pe prima pagina la reusite ?



Mergi la inceput