Juniori de Iulie - August 2004 * (106)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mani, super!!!!! Te faci profesoara???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Hello si de la mine... Sunt tare in urma cu forumul din motive de perioada foarte aglomerata la birou. Asa ca abia astept sa treaca saptamana pentru ca dupa aia 2 saptamini stau acas!
Nici eu nu am niciun stres cu curatenia - sincer e cea mai mica dintre problemele mele - si daca nu sterg praful acum si-l sterg in ianuarie ce mare scofala?? Iar curatenie generala, nu stiu ce-i aia...

Eu am terminat cu cadourile, azi termin si cu serbarile (mai are Stefan) - copiii au fost ieri si la colindat cu scoala - a venit Stefan cu tashcutza plina de dulciuri, covrigi, fructe, ba chiar si ceva bani - azi e rindul lui Tudor sa mearga si ii astept si eu mai pe seara, dupa serbarea lui Stefan (ce sa fac daca am doi...).
Am aranjat si cu Moshul sa vina pe 24 seara, asa ca am chemat-o pe mama si familia sora-mii pe 24 sa avem si mama nr.1 in familie, apoi pe 25 ma duc la soacra-mea, iar pe 26 probabil vor veni niste prieteni pe la noi si iar voi avea masa intinsa, cunoasteti modelul...
Nu am sa fac mare lucru - in weekend am sa fac biscuiti cu copiii, piftie de curcan si friptura tot de curcan, salate, aperitivele obisnuite, niste drob de ficat de pasare si cam atit!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna,

Bunny, succese maxime!

Liliana,

Olivia, ai grija de tine.
La noi e calm, dar probabil directorului i se va aproba demisia...Comisia de etica a luat o pauza
Acum spiritele s-au mai calmat. Nu stim cine va fi noul director, daca o sa fie John a zis ca ma destituie din Comisie!
Mingea e la minister, asteptam...:)

Noi am avut ieri o serbare, a Oanei, iar dupa amiaza este a Mariei. Canta la pian niste piese noi, am emotii...

Dupa cum spuneam, eu nu am luat decat pentru fete cadourile. E suficient, cu restul pot sa improvizez.

La noi a inceput ninsoarea. Luasem bilete la spargatorul de nuci... nu stiu daca mai ajungem (luasem pentru toata familia, le-am facut cadou la colegi pe restul) Noi sa fim sanatosi.
Sambata vrem sa plecam in vacanta (2 saptamani). Sper sa trina vremea cu noi.

Spor la pregatirile de sarbatori si o zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu ma oftic intens ca Patrick nu a vrut sub nicio forma sa cante la pian la serbare :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

nu a vrut?????..de ce..
Am sa-l inregistrez pe Luca care zangane coardele de la chitara (dupa 2 ore de chitara nu am pretentii::))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Dragelor am venit si io sa va urez sa aveti sarbatori minunate, bucurati-va si relaxati-va alaturi de cei dragi. Si un an nou cat se poate de bun care sa va implineasca toate dorintele!
Io din pacate sunt mai rarut pe aici ca ne-a pus naiba de ne-am modernizat la job, am dat jos pereti si ne-am varat 6 bucati intr-o camera maaare... ne-am efectivizat de numa, ca nu-mi vine sa deschid nici un site cu astia de fata da din cand in cand mai pleaca si ei pe la cate o sedinta doua si mai arunc un ochisor pe la voi...
Nici eu nu sunt gata cu cadourile si sambata dis de dimineata plecam la munte, pana atunci o tinem numa in petreceri cu colegii, viata chinuita
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna ziua si de la noi.
Polux, o mare imbratisare pt tine, bine ca sunteti bine si sanatosi
Rox, ce pacat ca n a vrut Patrick , dar important e ca ii place pianul Giulik in schimb m a tot batut la cap sa mearga cu chitara la scoala sa le cante, n am lasat o eu de grija chitarei Vi-am zis ca avem colegul nou mai efervescent
Cristal, pozeee, de la tine vrem poze + filmari
Kim, ai fost vedeta sau nu ??? Mult spor la treburi la tine
Corina, la munte zici ? Ce frumos Aduci poze cu voi ?
Bunny, felicitari si mult, mult succes ! Ce vei fi cand termini ?

Io am fost mai depresurizata zilele astea, dar azi m a palit o idee care m a facut sa mi revin: un coleg se imbraca in MC si trece pe la noi pe 24 Niciodata n a avut fi mea asa o surpriza La schimb de troc ii fac un cremes
Nici eu n am terminat alergatul, trebuie sa i cumpar patine ca n au adus aici la noi la librarie de alea ieftine



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si am facut capitoul nou, aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176201&nm=Juniori-de-Iulie-August-2004-107





Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput