Clubul "babelor" FIV-oase 69

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Miky Doamne ajuta!sa fie cu noroc incercarea ta

la toate babutele

amalia tsakoniati
7+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Miky, Doamne ajuta! Super-glue mult iti doresc!

Eu azi sunt cam....ametita! Ma duc sa ma tratez cu niste sushi!

babutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutari fetelor!
miky sa fie lipiciosi si sa stea cumintei pana la termen... sa dea Dumnezeu sa reusesti si sa-ti ramana si de fratiori
fetlor, legumele de la tarani sunt cu doua taisuri, intr-adevar cresc in pamant insa se stropesc la greu, eu am primit acum cativa ani de la cineva si am facut indigestie , am tras o saptamana, asa rau mi-a fost , iar cei ce mi-au adus cumparau frecvent de la taranul respectiv si au zis ca n=-au avut prb niciodata...apoi ea si-a facut analizele pt pregatire de sarcina ,i-au iesit nitriti in urina...deci sincer nici nu ma mai gandesc , ca n-as mai manca nimic...ma feresc de soia si e greu tare ,pana si biscutii au lecitina din soia....
fetelor durerea mea de burta mi-a adus musafirii in z23...si sangele e negru si ffff putin scz de detalii, sunt in dilema, asta e tot vroiam sa merg la doc , acum e musai.
elly apropo de vase, deci habar n-am de unde se aduna... dar vesnic ramane ceva de spalat, cred ca am niste pitici care murdaresc noaptea vase
va poooop pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

multumesc mealex, eu vreau sa merg la clinica, am facut programare telefonic , dar nu stiu in ce zi anume si la ce ora se fac programarile , si la ce telefon.
cand am fost nu am asteptat decat cel mult un sfert de ora, asa ca prefer clinica.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Buna seara fete dragi

Nu am mai scris in ultima vreme dar am revenit

Am avut doua saptamani de cosmar pentru ca porcaria defecta de barbati-miu s-a gandit el sa-mi dea emotii si a facut o reactie alergica ingrozitoare la antibiotic si a fost internat de urgenta la Colentina
Am tras ceva cu el pentru aproape a intrat in soc anafilactic, s-a umflat rau de tot si nu mai putea nici sa respire, partea cea mai proasta este ca nu raspundea la medicatie dar pana la urma s-a potolit. Emotii ce mai....

Acum caut un alergolog bun sa faca niste teste sa vedem daca mai e alergic si la altceva in afara de Amoxiclavul ala nenorocit. Daca stiti vreunul

Pup cu drag pe toate si in special pe Miky iti tin pumniisa ne aduci vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

simonia sa vede ca suntem in contratimp, am reusit sa te sun abia dupa ce am ajuns acasa si atunci nu erai tu
mady multa sanatate sotului. alergologi nu cunosc, din fericire nu am avut nevoie de ei
xdidi hai ca si pe mine m-a luat prin surprindere azi, dar macar de data asta am reusit sa ajung pana in z26, asa ca sunt mandra. si la mine la inceput e f inchis la culoare.
ah, v-am zis ca am fost la ortoped vineri ? s-a uitat pe analize si mi-a zis ca sa ma duc la reumatologie cu ele pai de acolo vin s-a uitat si pe rez de la rmn si a zis ca ar fi fost buna o radiografie, hai sa facem una. nu serios ?!? pai eu de ce am dat o caruta de bani si am pierdut o luna cu rmn-ul, ca nu i-a trecut nimanui prin cap sa fac radiografie ?!? in fine, pana la urma a zis ca dracul nu e chiar asa de negru, de fapt dupa el nici macar gri nu e. nu poate sa imi zica d ece ma doare, probabil ca impingementul ala deranjeaza. daca ma mai doare sa ma duc sa fac fizioterapie si sa ma dau cu ungunet. Dexa ? mda, daca tin neaparat pot sa fac, dar nu sunt inca la "varsta" - asta probabil dupa fata mea, ca nu m-a intrebat daca sunt la menopauza, puteam sa fiu de la 25 de ani, nu toate femeile intra dupa 50. in fine, ca unica recomandare pt chistele alea a fost sa refac rmn peste 6-8 luni sa vedem daca evolueaza si abia atunci om vedea. pana atunci ... sa fiu iubita ca de perfecta, sunt


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

asta este traba cu medicii astia . unii sunt tare indiferenti si dezorganizati QiaoBing . de ce nu ti-a sugerta la prima intalnire asta ? adica zau ca puteai face o radiografie imediat .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Miky, Doamne ajuta sa fie cu lipici si sa te vezi cu BB!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

hello hello
am trecut si eu sa pup fetele cucuietele. nu imi vine sa cred ca iar am gatit saptamana asta am depasit orice record. de data asta m-a ajutat si sotul cu partea carnivora. pot sa ma laud cu niste brownies raw in forma de inimioare?
gabriela recomandare de radiografie am inca de acum 3 ani si ceva, dar nu am vrut sa fac eu in zona aia si asa am ajuns sa fac rmn.

maine e deja luni ?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

si rmn nu a fost concludent sa inteleg . pai fa o radiografie . eu am facut 5 in ultima luna si nu-mi pun problema de radiatii . cred ca de asta este vorba , nu ?

dar de ce trebuia QiaoBing ? ca-mi fug ideile acum ...



Mergi la inceput