Clubul "babelor" FIV-oase 69

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
cris ce cadou inedit , chiar ca a venit moshu la tine sa stea la caldurica cadoul pana se coace si va fi bun de pupacit si smotocit
qiao grozav gugu asta al tau, m-as juca putin cu pepe lui, dar las ca ma mut eu la casa mai mare si deja acvariu intra in pregateli si cred ca inaripat ne luam , ca sotu nu vrea pisoi...zice ca o avem pe kity la mama, dar kity saracuta are 16 ani....
fetelor azi am facut pe moshu, am o batranica in capatul holului care isi lasa galosi afara la usa si i-am pus un pachetel in papuci si am sunat la usa , apoi am fugit ....sa vedeti ce fata avea si ce s-a bucurat ,zici ca avea 5 ani....
va puuup si va doresc o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Multumesc, fetelor

Uite cine a iesit din barlog ... Anchusa, cum esti ... cum stati cu proiecul bb? Mi dor de tine


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota
Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, august 2011 Budapesta, dr. PK, nereusit
FIV4, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchusa spune:



proiectul bb......e......e in sertar,nu se stie pentru cat timp.
In schimb abia astept sa ne povestesti despre puiutii tai...o sa citesc cu placere.

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

seara buna si la multi ani celor care isi serbeaza onomastica azi!

Crisuu te poop si aici felicitari si sa fie bine pana la capat!!!

Daniela imi pare rau,, dar...sa fie un inceput bun de anul viitor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

BRAVOOOOO CRIS,ce veste frumoasa,sarcina usoara
Jaguar sa dea Dumnezeu sa fie plin de bebei pentru noi toate,ca deja se fac cativa ani buni de cand ne tot uram pe aici la fiecare craciun si de an nou,cam ajunge
Qiao foarte frumos tortul,m-am prins si eu pana la urma unde era,eu ma tot uitam la poza de profil si asteptam sa se schimbe barza
Ari cum stai cu ``capsunica``? Mai,da serios acuma,cand se termina pauza Samirei?.Spune-i sa revina ca ne este dor de ea si o asteptam acasa de sarbatori.

si nu in ultimul rand si La Multi Ani sarbatoritelor si sarbatoritilor

http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

La multi ani de Mos Nicolae fete dragi,

v-am citit aproape in fiecare zi pe fuga pentru ca la mine la munca s-a spart conducta cu treaba toata lumea alearga de nebuna si vrea sa rezolve tot ce nu a rezolvat intr-un an intreg, dar asta e...in plus nu stiu de ce, dar nu am mai avut CM de 45 de zile adica dupa FIV-ul nereusit din octombrie si sincer sunt cam panicata( sarcina nu e sigur ) m-am dereglat de tot hormonal si nu stiu ce sa fac.

Miki scumpa mea imi pare rau dar capul sus, sunt sigura ca vei reusi( ceea ce ne doresc si noua tuturor) pana la urma

Qiao cu intarziere dar asa vei simti ca e ziua ta pana la sfarsitul anului

Cris felicitari si sarcina usoara

Elly ramane valabil pentru primavara?

Lara chiar daca nu mai spui nimic eu te pup cu drag si sper ca esti ok cu puii tai

Pupici mici pitici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Cris, felicitari si sarcina usoara!!! Se vede ca ai fost cuminte anul asta, Mosul cel mic, ti-a adus un mare dar!

Xdidi, foarte frumos din partea voastra cu babuta.

M-au innebunit astia cu cocktail-urile de pe margine

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramayanaa spune:

buna fetelor
urez si eu cu intarziere La Multi Ani, sarbatoritilor de azi...
mie nu mi-a adus mosul nimic, nici sotului...noi suntem mai pragmatici asa, nu ne mai cadorisim...ne luam fiecare ce ne trebuie cand ne trebuie, si nu neaparat cu vreo ocazie...dar mi-am amintit cu drag de vremurile copilariei, cand insemna asa de mult!!!!

eu intru din nou la pubertate...m-am umplut de cosuri pe fata, dar din alea mari si dureroase...cred ca hormoneii mei sunt un pic dereglati...am luat 3 luni la rand clomifen, pt inseminari, si nu am avut nici un fel de probleme...acum sunt prima luna dupa si sunt toata plina...ma astept oricum si la alte semne de pms...
mi-am terminat si actele pt fiv, trebuie doar sa le duc la clinica, apoi intram in asteptare pana in ianuarie

sotulica al meu a fost simpatic azi, a venit de la lucru precipitat, ca i-a povestit cineva de o tipa din ro, care in urma fiv e insarcinata cu tripleti...si era cam panicat...el nu prea stie cu ce se mananca si nu m-am obosit prea tare sa-i explic, ca nu il vreau stresat...dar l-am asigurat ca mai mult de 2 nu vor fi ...deodata...

va pup si toate cele bune, peste weekend suntem plecati, suntem invitati la o party la vreo 300 de km de noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Rama, e normal, te de-hormonalizezi (na ca am inventat si eu un cuvant) Distractie placuta!!!!!

Daniela, Ari ce "capsunica"????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

Cris,felicitari si sarcina usoara!

o zi calda!

Mergi la inceput