Clubul "babelor" FIV-oase 69

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Am intrat fff pe scurt sa va multumesc mult pentru urari
Pentru nanne , many, miky, adijo, velvet, Ana, Aristica, lorelei si Qiao, pupici speciali
Viata in 4 deocamdata e harababura totala si sigur intrarile mele vor fi extrem de rare.
Am zarit insa si o cerere de progesteron injectabil, si vreau sa va zic dc are cineva nevoie, am un stoc mare inutilizat ca nu a mai fost cazul, de 50mg (progynex - var turceasca) si 250mg (proluton depot) plus Celestone vreo 4 flacoane parca. dc are nevoie cineva, pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Ralu, sa-ti creasca copilasii mari si sanatosi

Miky, imi pare tare rau pt esecul tau. Mai ai ceva congelat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Miky, imi pare tare rau, acum plangi pana la epuizare, dar maine te scuturi si o iei de la capat, nu ai voie sa abandonezi asa "repede" . Draga mea, aici sunt fete cu multe, multe proceduri si nu au zis ca nu mai au putere, decat eventual financiar, trebuie sa-ti urmezi visul. Este greu, foarte greu insa ne scuturam si mergem mai departe.
Te pup si as vrea sa pot sa-ti inseninez sufletelul, tie si fetelor de aici, din pacate nu am puteri magice asa ca nu imi ramane decat sa sper ca intr-o zi va fi bine ptr.toate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Miky imi pare tare rau,dar asa cum zice si Many,maine o sa fie mai usor si incet,incet o sa incepi sa faci planuri de viitor.



http://dcmf.daisypath.com/JdXUm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna seara fete

miky imi pare tare rau...sper sa ai puterea sa te ridici! sunt cu gandul la tine.

daniela

ralu multa sanatate piticilor!

alex

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Miky, sunt alaturi de tine! Imi imaginez ca inca nu stii de unde sa iti aduni fortele, dar o sa reusesti! Acum plangi, mananca un tort mare de inghetata si ia-ti o zi libera de la servici ca sa te refaci.


Gata fetelor, am terminat cu modul turist, acum ma refac. Vreau sa va zic ca uitasem cum este sa fii turist in Paris, uitasem cat de frumos si romantic .... ma lasasem luata de val si de inconvenientele vietii de zi cu zi.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

miky of of of. e o veste trista, dar eu mereu imi zic ca suntem niste norocoase pt ca avem atatea variante din care sa alegem ca se ne continuam drumul. o imbratisare stransa si un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

sper sa va placa noul meu look ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

o zi calda!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele! va multumesc ca sunteti alaturi de mine.... incerc sa ma ridic asa cate putin, cate putin ... m-a afectat foarte mult acesta nereusita, imi pun zeci de intrebari si nu gasesc raspunsul, ce nu a mers?, ce a fost gresit din tot ce am facut? de ce nu au rezistat embrionii ? etc.... nici nu stiu ce ar putea sa imi spuna dr.... inca nu stiu ce voi face mai departe, imi este frica sa mai fac un et (mai am 5 embrioni) oricum voi lasa sa mai treaca cateva luni sa isi mai revina si organismul ca prea l-am hormonat.


Mergi la inceput