Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (28)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Oau Yvy!!!! Bravo, sa fie intr-un ceas bun! E clar ca asa a fost sa fie. Ce imi place cand se intampla un lucru ca asta cand nici macar nu te astepti! Parca e evident ca este dorinta lui bebe sa vina Ai un bebe foarte hotarat

Miki, sunt ok. Am fost la o intalnire cu un ambasador UNICEF si am primit cadou 3 magneti de frigider, printre care unul era cu tabloul postat de mine pe FB. Mi-a placut atat de tare imaginea aceea... Si mi-am amintit instant de iubita mea.
In schimb, de cand am citit mesajul tau catre mine, am numai lacrimi in ochi. Sper sa nu ma vada colegii, ca nu am chef de explicatii.



Mami fericita deDaria (8.04.2011)



off irinuka nu asta a fost intentia mea sa te intristez..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

yvy FELICITARI

ce frumos, vezi cum le aseaza Doamne Doamne pe toate cu rostul lor la momentul potrivit
asa ma bucur pt voi, felicitari



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

andra mea a dormit de-a rupt, se vede ca a avut program azinoapte..

am spalat si tot parterul si baia si bucataria..
si am sunat-o si pe bunica mea, desi spre rusinea mea o fac f f rar din lipsa de timp dar ma gandesc deseori la ea si acum am pus mana pe telefon si am sunat-o , asa bine m-am simtit si cred ca si ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

aaa, si inca ceva..
mie de cateva zile mi s-a umfalt mana dreapta..ati patit vreodata asa ? eu cam am probleme reumatice, l-am mostenit pe taica-miu insa de obicei ma doare spatele, mainile, articulatiile la picioare..acum pur si simplu s-a umflat bicepsul dar nu ma doare
zici ca am fost la sala si mi-am lucrat muschii vreo 10 ani oare mai revine inapoi sau raman asa musculoasa ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Pup toate fetele!

Si ca tot vin Sarbatorile Sfinte...yvyana... O ce veste minunata!. Te imbratisez cu drag!Sa auzim numai de bine!
strumphy- ptr gestul djlaura
irinucadraguta jucaria, cred ca ii va placea Dariei...
Mamici nu am cu ce ma lauda, ...baia nema...joi acum cica ar vei doi baieti in loc de unu si-mi termina in 2 zile
De 2 saptamani am schimbat vreo 3 bicle, (cross trainer)ba o vreau pe aia, ba pe aia...ca m-au determinat astia sa ajung in Bucuresti cu I dupa mine, pt a le incerca, si bine am facut;ca dehh, tot am dat un ban, sa stiu pe ce am dat.
Decizia finala e asta,http://www.kettler-romania.ro/product/rivo-p-127.htm?lang=ro&path=1161718902 ...e puternica, frumoasa si scumpa Am scos-o la un pret de 2900 de la 3349.
Fiind fosta sportiva am avut si eu o dambla, ...sa fie de calitate, cu posibilitatea de service autorizat. Eu sa fiu sanatoasa, ca o voi forja la maxim.
Soo, pot sa zic ca Mosu deja a sosit pe la mine
magdutza-stii tu de ce!

Ioana doarme, azi am umblat trilu prin oras, ..i-am luat si ei un pantalon salopeta cu gecuta groasa....si maruntisuri necesare casei.

Ma pregatesc sa scot telina si prazul din pamant, ...congelatorul il am la dezgetat sa-l pregatesc ptr carnita (sacrificam un vitelus...apoi purcelus..)si uite asa...
Merg sa vad foto si filmulete!

Pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

vai madutza m-am topit toata la filmuletele catalinei..e mortala cum mananca ea singurica si nu uita sa faca curat la locul de masa..bravo catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki si mada, parca povesteati de la mine din bucatarie...
yvy, ce ma bucur ca te simt asa vesela
mada era dementiala cata cu ciorba,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, sa folosesti sanatoasa bicicleta!
miki, eu zic ca ar tb sa-i spui dr de familie despre mana asta umflata..e ciudat ca s-a umflat muschiul, nu articulatia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

buburuza este afara cu tati, m-a sunat sa-mi spuna ca nici nu a iesit bine din bloc ca a si adormit asta pentru ca azi am fost prin oras, pe drum nu a adormit iar acasa dupa ce a mancat, am pus-o in scaunul de masa ca de obicei, i-am dat niste nuci si o coaja de paine zicand ca poate poate o adormi...dar nu a vrut deloc sa doarma
eu mi-am facut un ceai maree cu miere si lamaie, asa bun din tei cu cretisoara.

madutza am zis ca ma uit si eu la filmuletul ala dar abia apuc sa deschid calculatorul, apai sa ma mai uit la ceva... la ce pagina era? ca as vrea sa-l salvez si sa ma uit la el cand sunt mai libera

irinuca foare dragut calutul acela, chiar interesant si destul de mare

ailed ce-ti mai zboara mintea m-am uitat la prajitura.... si da, in mare aia este, mama cred ca o are putin modificata dar per total asa este. foarteeeee buna ea pune deasupra la galbenusurile crocante si un start de fondant de cioco, facut pe aragaz

mandreeac si eu sunt tot pentru jucariile de construit. si Anastasiei ii place tareee mult sa construiasca ea de toate si mie imi place

yvy te felicit din suflet pentru bebe din burtica! ce veste minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

ailed_dota sa dea dumnezeu

madutzazice ca e adaugata la profil dar vad ca nu apare

Mergi la inceput