**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(3)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

VA ASTEAPTA.Eu de 3 zile fac sport si zumba dance ca sa scap de burta inestetica.
Mi-as dori de la al meu sot odar nu prea o vad la orizont din pacate,el imi spune ca noi suntem in gandul lui doar ca isi face griji ca sa avem ce manca, adica nu sentimente nu implicare.Voi cum va resuscitati relatia?Ce idei imi dati sa fie altfel relatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

VA ASTEAPTA.Eu de 3 zile fac sport si zumba dance ca sa scap de burta inestetica.
Mi-as dori de la al meu sot odar nu prea o vad la orizont din pacate,el imi spune ca noi suntem in gandul lui doar ca isi face griji ca sa avem ce manca, adica nu sentimente nu implicare.Voi cum va resuscitati relatia?Ce idei imi dati sa fie altfel relatia.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Salut, Alina! Multumesc de cafea !
Daca tu ai "burta inestetica" atunci eu trebuie sa spun ca sunt "trasa" ca prin inelul de la butoi . E bine ca faci sport....
Pai si grija e un sentiment...apai cand intervin problemele financiare nu-ti prea mai arde de romantism, poate-i ceri si tu prea mult cate o data. Ti-am mai spus, sunt persoane care nu-si exteriorizeaza sentimentele....
Doar impreuna veti gasi o cale de mijloc !



_



Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana iti multumesc frumos de sfaturi dar ma gandesc ca deja de 7 ani nju si-a exteriorizat de;pc sentimentele si nici in perioadele nu a fost alaturi de mine .Acum sa vedem ce va face si ce se va intampla pe viitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Pregatiri pentru CAPITOL NOU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

gata capitolul nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Asteptam ajutor extern...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Off

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Alina, ai PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

intreb si aici, ce ajutor doriti? capitol se poate deschide de catre oricine, vad ca acesta este deschis de alina_satena.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMame08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

intreb si aici, ce ajutor doriti? capitol se poate deschide de catre oricine, vad ca acesta este deschis de alina_satena.

Roxana


Dorim sa deschidem capitol cu ID-ul comun "SuperMame", ceea ce nu am reusit la actualul capitol. A fost deschis de Marius cu ID -ul alina_satena.



Mergi la inceput